Pro gurmány

Etnosvět otevírá své unikátní prostory veřejnosti

Etnosvět se během roku od otevření stal velmi oblíbenou a vyhledávanou restaurací, a to nejen u vegetariánů. Cestu si sem našli také milovníci masa, kteří se přesvědčili o tom, že vegetariánské jídlo nemusí být jen nudné a bez chuti, ale že může být luxusním fine diningovým zážitkem.
etnosvet_akce_02
Vedení Vegetariánské restaurace teď navíc vyhovělo poptávce zákazníků a své unikátní prostory otevřelo veřejnosti. Ve třech patrech Etnosvěta, na ploše 1000 m2 můžete uspořádat celou řadu akcí, od firemního večírku, přes teambuilding, přednášky, workshopy, školení, až po výstavy a libovolné kulturní akce.

Designové prostory restaurace navozující atmosféru celého světa a jsou vybaveny veškerou moderní audiovizuální a prezentační technikou, takže jsou vhodné jak pro různá školení, workshopy, tak pro přednášky. Sály jsou navíc prostorově variabilní, lze je oddělit či naopak vzájemně propojit mobilní akustickou příčkou.
etnosvet_akce_03
Na veškeré akce Etnosvět samozřejmě nabízí doplňkové cateringové služby. Pestré vegetariánské menu dle vašich požadavků vám na míru sestaví zkušený šéfkuchař Anthony Kulehsa. Vyzkoušejte něco nového a překvapte hosty výbornými pochutinami a pestrými kombinacemi přírodních chutí!

Etnosvět zajistí i zajímavý doprovodný program, jako DJ, cooking show, cooking class, fotokoutek, moderátora, degustace vína či jiných nápojů.
etnosvet_akce_04
Cena nájmu zahrnuje veškeré vybavení (např. flipchart, rychlostní wi-fi připojení, HD projektor s plátnem 125″, zvuková technika).

Parkování před restaurací je pro návštěvníky Etnosvěta zdarma!

Pro více informací volejte +420 736 762 940 nebo navštivte stránky www.etnosvet.cz

zdroj: Etnosvět / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář