Volný čas

Máte ráda slevy a akce? Víme, kde najdete všechny na jednom místě!

Podle marketingových expertů je v českých obchodech mnohem více slev a akcí než v zahraničí. Zatímco ve většině západoevropských zemí zákazníci pohlížejí na úsporu jako na příjemný bonus, u nás se z lidí stávají lovci slev. Na čem nevisí cedulka upozorňující na nižší cenu, to se do hledáčku nakupujících jen tak nedostane. Na druhé straně je nakupování složitější, protože nikdo negarantuje, že zboží konkurence nenabízí ještě levněji. Anebo ano?

Potrpíte-li si na slevy a akce, začněte využívat známý portál Kupi.cz. Právě zde totiž najdete všechny výhodné nákupy pod jednou střechou.

Cena by neměla hrát hlavní roli, ale když je možnost ušetřit…
Řídit se pouze cenou není moudré, ale ještě hloupější je platit více, než je ve skutečnosti nutné. Dokážete-li si vybrat ty správné slevy, budete s nákupy spokojená. V tomto směru vám Kupi.cz ušetří spoustu času a starostí. Servíruje akční letáky supermarketů i specializovaných prodejců a upozorňuje na atraktivní nabídky.

Na Kupi.cz si rychle zvyknete
Jak portál Kupi.cz funguje? Stačí si rozkliknout aktuální leták vybraného prodejce a začít listovat. Anebo zadat do vyhledávacího pole název zboží, nastavit kritéria filtrování a porovnat ceny v jednotlivých řetězcích. Systém porovnávání cen je naprosto intuitivní a vždy se rychle dostanete k nejlevnějšímu produktu. Zajímavou funkcí je nákupní seznam, který lze sdílet s ostatními. A samozřejmě také hlídání slev a nových letáků od všech známých hypermarketů.
kupi_retail_02
O tom, že je Kupi.cz užitečný nástroj, svědčí půl milionu registrovaných uživatelů. K dispozici je také mobilní aplikace, díky které můžete mít vyhledávač slev vždy po ruce.

Nyní již víte, jak se bleskurychle zorientovat ve světě slev a akcí – připojte se ke statisícům uživatelů, kteří denně Kupi.cz navštíví, a začněte nakupovat výhodně!

P.S. Pokud znáte dobrého PHP programátora nebo vývojáře, dejte mu echo, že tým odborníků z Kupi.cz hledá pro rychle rostoucí portál další posily!

zdroj: Kupi.cz retail, s.r.o. / foto: bigstock, archiv / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář