Sport

Neseďte doma a zaregistrujte se na barevný běh The Color Run!

Ten pravý jedinečný barevný závod The Color Run je prostě jen jeden. Uskuteční se 4. června v Praze a rozhodně by vám neměl uniknout! Můžete se těšit na takovou malou dovolenou s božskými vůněmi a barvami uprostřed palem a tropického ovoce, jelikož letošním tématem je Tropicolor.
the_color_run_03
Registrace na největší akci v České republice je spuštěna! Minulý ročník přilákal na 12 000 účastníků, kteří se na trati vedoucí Prahou vrhli do explozí čtyř tun práškových barev při oslavě zdraví a sdílené radosti z pohybu. A stejně tomu bude i letos. Úspěšná akce plná barev a zábavy je pro milovníky pohybu, ale i věčné pecivály, prostě pro všechny, kteří se chtějí vybarvit jako papoušek. Nabídne hudební program, ale i barevné šílenství, které zaručeně připraví nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.
the_color_run_02
Neseďte doma a registrujte se na nejžhavější běh roku! Když to stihnete do 29. února, získáte navíc jako dárek super cool tropické brýle, které se vám v červnu rozhodně budou hodit, aby vám z těch tropických barev nepřecházel zrak. Součástí startovního balíčku The Color Run Tropicolor je kromě startovního čísla i speciální tričko, čelenka, tetování, balík barev a samozřejmě medaile.

Startovné: Individuální běžci
0-8 let – zdarma
9-14 let – 490 Kč
15+ do 3. 6. 2016 – 690 Kč
15+ v den akce – 790 Kč

Tým
Tvůj tým musí mít minimálně 6 a více členů. Cena za osobu do 3. 6. 2016 – 590 Kč.
the_color_run_04
Více informací o The Color Run Tropicolor na: www.thecolorrun.cz

zdroj: Color Run / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář