Bydlení

Nové vychytávky do kuchyně pro milovníky polévek, pasty a pizzy

Japonské ramen a vietnamské pho polévky se u nás těší čím dál větší oblibě. Populární jsou i takzvané „bowls“ z Ameriky. To jsou obrovské misky plné nejrůznějších zdravých ingrediencí. Díky podobným trendům je větší poptávka po stylových miskách, které pojmou větší objem. Firma Villeroy & Boch proto vyvinula kolekci Soup Passion, která je jako stvořená pro všechny milovníky polévek. Jednotlivé misky mají praktické vychytávky. Mají například víka, která polévku přikryjí, zároveň slouží jako talířek na další suroviny nebo přidrží čínské hůlky. Velkým pomocníkem při podávání polévek je i kámen, který můžete předem zchladit nebo nahřát a polévku na něj postavit.
villeroyboch_vychytavky_03
Podobně populární je už dlouho i italská kuchyně. Vždyť kdo by nemiloval těstoviny nebo pizzu? Na těstoviny značka Villeroy & Boch také vyvinula speciální servis Pasta Passion. Talíře vám tak například usnadní namotávání špaget díky praktickému důlku na dně. Na lasagne zase oceníte talířky ve tvaru obdélníku, na kterých hranatá porce lasagní vypadá o moc lépe. Podobně se firma Villeroy & Boch snaží zpříjemnit stolování milovníkům pizzy kolekcí Pizza Passion. Nabízí praktické talíře, dřevěné servírovací lopatky nebo pizza kámen. Ten můžete použít v troubě nebo na grilu a vykouzlit tak i doma tenkou a pěkně propečenou pizzu za pár minut. Podávat ji můžete se servírovací sadou mističek, do kterých dáte parmazán, chilli olej, kapary nebo třeba pesto.
villeroyboch_vychytavky_02
Všechny novinky najdete na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

zdroj: Villeroy & Boch / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář