Představujeme

Rychlý a profesionální styling bez kompromisu se značkou Rowenta

Nedělejte kompromisy, vsaďte na značku Rowenta a styling vašich vlasů se stane každodenním potěšením.

S profesionálním vysoušečem vlasů Expertise Pro AC upravíte své vlasy 2x rychleji oproti běžným fénům, zdravé a hladké vlasy plné objemu získáte během několika minut s žehličkou Premium Care Brush&Straight a dokonalé vlny vykouzlí kulma s automatickým natáčením So Curls.

Rowenta rozumí náročným ženám
„Rowenta rozumí náročným ženám,“ říká Daniela Peštová, tvář značky Rowenta. Česká supermodelka se stala tváří řady Rowenta Beauty, přístrojů pro vlasový styling a depilaci. Nepřehlédnutelná žena s výraznýma modrýma očima a bohatými blonďatými vlasy je proslulá proměnami své image. Péči o tvář i tělo považuje za samozřejmost, která by měla být vlastní každé ženě. Sází na kvalitu všeho, co používá. A jako trojnásobná matka si váží i času, který při každodenní péči dokáže ušetřit. „Modelingem se živím od svých devatenácti let. Za vnějším obrazem se skrývá hodně úsilí a sebeovládání. Své tváři, svému tělu i svým vlasům ráda dopřeji kvalitní produkty a i díky své profesi bych nehazardovala s používáním výrobků, které mohou dočasně nebo permanentně poškodit moje vlasy či pleť. Také potřebuji čas pro sebe a svou rodinu… Proto vděčně ocením každého pomocníka, který mi vše ulehčí a ušetří čas.
rowenta_pestova_styling_02
Vysoušeč vlasů Expertise Pro AC

S profesionálním vysoušečem vlasů Expertise Pro AC upravíte své vlasy 2x rychleji oproti běžným fénům, a to díky pokročilé technologii Pro Finisher: proud vzduchu 200 km/h a příkon 2300 W vysuší bezkonkurenčních 6,4 g vody za minutu! Ovšem nejde jen o rychlost, ale především o péči o vlasy, o jejich zdraví. K tomu slouží funkce ionizace: Miliony iontů pronikají do struktury vlasů a vážou v nich molekuly vody, ale zároveň uzavírají povrch vlasu a brání tak přesušení. Takto ošetřené vlasy jsou uhlazené, hebké, bez statické elektřiny, snadno se upravují. A mimochodem: Lépe odráží světlo, proto se oslnivě lesknou. Pro konečnou fixaci účesu pak slouží skutečně studený vzduch, který je ještě o 15 °C chladnější než u běžných fénů.

Profesionální AC motor vysoušeče Expertise Pro AC má až třikrát delší životnost než běžné přístroje. I při vysoušení přes kartáč má motor dostatečnou sílu pro precizní styling, vzduch se při přitisknutí ke kartáči nevrací zpět do motoru, který tedy může běžet plynule a tiše. I proto výrobce nabízí s klidným srdcem prodlouženou záruku: 5 let na motor a 10 let na dostupné náhradní díly.

Expertise Pro AC poslouží jako výjimečný dárek pro každou příležitost. Je unikátní nejen uvnitř, ale také navenek. Černo-zlatá barevná kombinace je podmanivá a navíc je zabalen v luxusní dárkové krabici.
rowenta_pestova_styling_03
Žehlička na vlasy Premium Care Brush&Straight
Živý účes, lesk a péče, až neuvěřitelné pohodlí a hlavně zdravé vlasy – to vše Vám nabízí žehlička na vlasy Premium Care Brush&Straight s integrovaným kartáčem z přírodních štětin, který jemně vypíná vlasy, perfektně je vyrovnává jedním tahem a zároveň zvětšuje jejich objem. I do vlasového stylingu se tak funkčně zapojil 3D efekt! Revoluční technologie Brush&Straight navíc umožňuje dokonalé vyžehlení vlasů při mnohem nižší teplotě, než potřebují běžné žehličky – při 170 °C namísto 200 °C. Povrch jedinečných žehlicích desek je napuštěný kašmírovým proteinem a arganovým olejem, čímž se nejen výrazně zvyšuje lesk a ochrana vlasu, ale také efektivita žehlení. Jedná se o profesionální, vysoce výkonné, pohyblivé žehlicí desky s trvanlivými kuličkovými ložisky, které snižují lámavost vlasů. Premium Care Brush&Straight má navíc funkci ionizace vlasů – výkonný generátor iontů hydratuje vlas, uzavírá jeho povrch a tím dodává lesk, eliminuje statickou elektřinu a umožňuje tak jednoduchou úpravu účesu.
rowenta_pestova_styling_04
Kulma So Curls
Myslíte si, že natočit vlasy trvá věčnost, a že sama to stejně nezvládnete? Ne se So Curls! Kulma So Curls je vskutku kouzelná kulma střídající rotace vlevo a vpravo, která vytvoří účes jako od špičkového kadeřníka. Instant Curling systém automaticky natáčí vlasy a během okamžiku vytvoří okouzlující vlny. Keramický turmalínový povrch s přirozenou ionizací chrání vlas, uhlazuje ho a dodává mu zářivý lesk. Kulma je vhodná pro všechny typy vlasů a podle toho lze nastavit teplotu bez obav z poškození – stupeň 1 pro jemné vlasy (170 °C), 2 pro normální vlasy (200 °C), 3 pro silné a odolné vlasy (230 °C). Lze vytvořit 4 druhy účesu – doba pro jejich vytvoření je kontrolována elektronicky, nedochází tedy k přehřátí vlasu. Zbytková vlhkost ve vlasu totiž zajišťuje pružnost a trvanlivost vytvořené vlny. Sníte o dokonalých vlnách, které vytvoříte snadno? Potom neváhejte a dejte svou důvěru So Curls od Rowenty.

 

Nová kulma Rowenta So Curls má sofistikovaný design. Ergonomický tvar usnadňuje zachycení pramene vlasů, a to i vzadu na hlavě. Zahřeje se během necelé půl minuty a kontrolka oznámí připravenost k provozu. Otočná šňůra dlouhá 1,8 umožňuje komfortní manipulaci. A samozřejmostí je ohled na úsporný a bezpečný provoz: Po 1 hodině provozu se přístroj automaticky vypne, po 20 minutách klesá teplota na úsporný režim 50 °C.

zdroj: Rowenta / foto bigstock, Rowenta / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář