Beauty

Představujeme paletku plnou nejtřpytivějších stínů na planetě

Když byly uvedeny na trh oční stíny Moondust Eyeshadow, všichni, kdo ujíždí na make-upu, doslova šíleli. Stíny Moondust představují do té doby nevídanou inovaci, obsahují mikročástice s kousky měňavých třpytek s oslnivým efektem, jemuž se nic nevyrovná. A nyní přicházíme s něčím, co vaši závislost rozjede na plné obrátky: Urban Decay uvádí vůbec první paletku očních stínů Moondust Eyeshadow Palette nabitou osmi zbrusu novými odstíny.

Myslela jste si, že vám už nic dalšího nedokáže zamotat hlavu tak jako naše intenzivně jiskřivé oční stíny? Počkejte, až uvidíte, co tato s velkým napětím očekávaná paletka skrývá uvnitř: úplnou zářivou měsíční duhu! Se škálou odstínů od Element (nádherná broskvová se skvělými odlesky) a Lightyear (svěží, sytě zelená) až po Galaxy (dokonalá kouřová modro-šedá) jsme překročili hranice a vyvinuli tak dosud nejtřpytivější kolekci očních stínů Moondust.

Žhavé tipy
Lesku a třpytkám jsme hluboce propadli, podobně jako naši fanoušci! Sotva jsme vyvinuli formuli Moondust, naši zákazníci nás neustále žadonili, abychom vytvořili celou paletku očních stínů Moondust. Naskytla se nám tak příležitost nebývale experimentovat s netradičními odstíny modré a zelené. Třpyt jednotlivých odstínů bere dech, přitom ale působí neuvěřitelně rafinovaně a sofistikovaně. Přísně střežená technologie, kterou používáme v našich laboratořích, obohacuje formuli o úžasné efekty, které běžné lisované pudrové oční stíny postrádají: hladký, hloubavý pohled. A výsledek? Sexy jiskřivý pohled, nesmírně hluboký, který s každým pohne. Pro dosažení mimořádně intenzivní pigmentace aplikujte stíny Moondust namokro a okraje zjemněte pomocí suchého štětce.
urbandecay_moondust_02
Originální balení
Poslední kartu jsme vsadili na metalízové pouzdro. Je stejně úchvatné jako celá paleta odstínů uvnitř. Na svrchní straně se pyšní zrcadlové logo Moondust. Uvnitř je k dispozici velké zrcátko, díky němuž se můžete totálně poddat své závislosti na třpytkách kdykoli to na vás přijde.

Tajná zbraň
Do každého očního stínu Moondust Eyeshadow jsme přidali mikrojemné třpytivé částice a luxusní 3-D kovové částice, které dodávají přepychový diamantový nádech.

K dostání ve vybraných prodejnách Sephora a také na www.urbandecay.cz.

zdroj: Urban Decay / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář