Beauty

S vráskami i celulitidou si poradí kokosový olej

Trápí Vás nástup vrásek nebo krásu Vašeho těla napadla celulitida? Zkoušíte jeden drahý přípravek za druhým a výsledky se nedostavují? Vyzkoušejte kokosový olej – je bezpečný, účinný, přírodní a hlavně – není drahý.

Vrásky
Obličejové vrásky se mohou objevit kdekoli na Vaší tváři – na čele, kolem úst i kolem očí. Existuje samozřejmě velká spousta krémů a sér, které můžete použít, kokosový olej je však jedním z nejbezpečnějších přípravků, který neobsahuje žádné přídavné látky, které by pokožku Vašeho obličeje mohly dráždit nebo ji vysušovat a navíc bojuje proti volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pleti.

Ujistěte se, že jste si pořídila bio kokosový, za studena lisovaný, olej, který nepřekročil datum spotřeby a dál už je to jednoduché. Umyjte si 2x denně obličej studenou vodou (samozřejmostí je mít tvář odlíčenou) a vmasírujte dostatečné množství oleje do pokožky obličeje, zvláštní péči věnujte oblastem postiženým vráskami. To zvýší produkci kolagenu a podpoří regeneraci kůže.
kokosovy_olej_celulitida_vrasky_02
Celulitida
Ošklivý, nerovný vzhled pokožky – tzv. pomerančová kůže. To je trápení mnoha žen a nezáleží na tom, zda jsou silnější nebo štíhlé, celulitida potrápí dříve či později skoro každou z nás.
Panenský kokosový olej se velmi lehce vstřebává do kůže, kde funguje jako „rozrušovač“ tukových zásob v buňkách. Masírujte místa postižená celulitidou každý den a již za několik týdnů uvidíte výsledky. Pro rychlejší nástup účinku můžete do svého kokosového oleje přidat pár kapek esenciálního skořicového oleje a postižená místa na zhruba 20 minut zabalit do potravinářské fólie.

Ať už začnete svůj boj s celulitidou jakkoli, mějte na paměti, že pro její maximální snížení je třeba přijmout i další opatření – zařaďte do svého jídelníčku co nejvíce zeleniny, pijte hodně vody a čerstvé ovocné šťávy a trocha toho pohybu procesu také neuškodí.

text: redakce / foto: bigstock

Doporučené

Přidat komentář