Soutěže

Soutěž o letní čtení se třemi knižními novinkami z Mystery Pressu

Vážení čtenáři našeho časopisu, milí soutěžící. Dnes bychom Vám rádi představili některé z novinek nakladatelství Mystery Press, které nás zaujalo na letošním knižním veletrhu, a to formou soutěže o 3 novinkové tituly. Skladba vydávaných knih je velmi pestrá, přestože se zde zaměřují zejména na oblast krimi, thrillerů a detektivek.

Soutěž: Zúčastněte se naší nové soutěže a získejte čtení na celou dovolenou. Hrajeme o tyto tituly:

Jenny Milchman – Když padne noc
Mrazivý thriller pro fanoušky bestsellerů Zmizelá a Dívka ve vlaku. Za román Cover of Snow autorka získala v roce 2013 cenu Mary Higgins Clark za nejlepší thriller roku.
Jedna rodina.

Dva muži zborcení krví. A noc, která všechno změní…
Hlavní hrdinka Sandy Tremontová má všechno – krásný dům na samotě v horách, milujícího manžela i skvělou práci. Jediným mráčkem na rodinném štěstí se zdá být začínající puberta její dcery Ivy. Až do onoho osudného mrazivého večera… Během pouhých pár hodin se Sandyin život změní v noční můru a rodinná idyla, kterou dlouhé roky odhodlaně budovala, se sesype jako domeček z karet. Sandy totiž své štěstí vystavěla na lži a klamu. Děsivé tajemství, o kterém si myslí, že ho navždy pohřbila, během jediné noci obrátí život Tremontových vzhůru nohama – do domu totiž vpadnou dva uprchlí trestanci a rodinná idyla se změní v nelítostný boj o přežití.

Mrazivá atmosféra knihy čtenáře pohltí a nepustí. Křivdy minulosti se postupně odkrývají spolu s tím, jak se situace v domě vyhrocuje a postavy ukazují svou pravou tvář. Jenny Milchmanová napsala dech beroucí drama, ve kterém můžete být svědky toho, jak i ty nejdrobnější trhlinky v mezilidských vztazích mohou mít drtivý dopad na váš život a jací lidé dokážou být, když strach odhalí jejich nitro až na dřeň.

Tim Weaver – Bez slitování
The Sunday Times Bestseller, britsky řízná odpověď na vlnu severské krimi.

David Raker býval coby novinář součástí mediální mašinérie, která na zmizelé lidi zapomíná, jakmile opadne první vlna zájmu. Nyní se živí tím, že po pohřešovaných osobách sám pátrá, čímž jim propůjčuje hlas a stále je tím připomíná. Za tu dobu zjistil jednu zásadní věc:

Za každým tajemstvím se skrývají lži…
Roky praxe ho také naučily, že je obtížné najít někoho, kdo si nepřeje být nalezen. Obojí si Raker velmi intenzivně uvědomuje u případu, kterého se ujal na žádost inspektorky Melanie Crawové. Leonard Franks, její otec a rovněž kdysi policejní důstojník, totiž odešel jednoho březnového dne z domu, aby přinesl dříví do krbu, a už ho nikdy nikdo nespatřil… Rodina je bezradná, policie je na tom stejně. A právě tohle je chvíle pro Davida Rakera, pro jeho intuici, zkušenosti a schopnost vcítit se do zmizelých lidí. Raker ale netuší, že ti, kteří upředli tuhle smrtící pavučinu lží, nebudou mít s nikým ani špetku slitování, a že za Franksovým zmizením se skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit.
soutez_mystery_press_02
J. Evanovich, L. Goldberg – Podfuk
Janet Evanovich patří v zámoří do TOP 10 bestsellerových autorů, Lee Goldberg je úspěšný televizní scenárista. Podfuk je napsaný ve stylu TV seriálů Castle na zabití, Sběratelé kostí a Na doživotí.
Jméno Janet Evanovich se v literárním světě rovná osvědčené značce kvality. Se všemi 22 knihami ze série o Stephanie Plumové se umístila v žebříčku bestsellerů The New York Times a první díl byl zfilmován. Výsledkem spolupráce s Leem Goldbergem je pak román Podfuk…

On je lupič-gentleman. Ona agentka FBI. Extrémně výbušná kombinace!
Agentka FBI Kate O’Hareová miluje zákon a nenávidí Nicka Foxe. Nick Fox je rozený švindlíř, který celý svůj život se šarmem obíral nic netušící zbohatlíky, zákon nejraději všemožně ohýbá a překračuje a nesnáší agentku O’Hareovou. Když ho Kate konečně dopadne, přijde Nick s největším podvodem vůbec. Přesvědčí FBI, že se jeho schopnosti budou hodit při pronásledování větších ryb, než je on sám. A tak se tímto nemilosrdným řízením osudu právě z těchto dvou odvěkých rivalů musejí stát parťáci. Už při jejich první utajené operaci, vystopování a zajetí zkorumpovaného investičního bankéře, to mezi nimi začne náležitě jiskřit, oba totiž mají své vlastní skryté plány. Jak ale mají vybudovat kolegiální vztah založený na důvěře, když si lžou do očí? A může to vůbec skončit jinak než katastrofou?
soutez_mystery_press_logo
Soutěžní otázka: Mezi další novinky nakladatelství Mystery Press patří thriller Gregga Loomise, který nás zavede až k ruinám templářského hradu v podhůří Pyrenejí, kde se ukáže, že zdánlivě obyčejný náboženský výjev v sobě skrývá klíč k jednomu z největších tajemství, jaké kdy lidstvo poznalo… Jak se tato kniha jmenuje?

a) Tajemství zaváté prachem

b) Tajemství ukryté pod ruinami

c) Případ Pegasus

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce: www.mysterypress.cz

Správnou odpověď spolu s údaji potřebnými k doručení výhry zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 22. 6. 2016, do předmětu uveďte MYSTERY PRESS. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží kolekci novinek nakladatelství Mystery Press.

Pokud se vám knihy nepodaří získat v soutěži, můžete je spolu s dalšími zakoupit na: www.mysterypress.cz s dodáním Českou poštou nebo službou PPL, případně si je můžete osobně vyzvednout v Praze – knihkupectví Fantasya, Šafaříkova ulice, v Ostravě – knihkupectví Matrix, Hollarova ulice, v Brně – knihkupectví Arrakis, Veveří ulice.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář