Testujeme pro vás

Testujeme pro vás – moře a slunce ve vaší koupelně s produkty Lush

Ani v létě jsme nelenili a vrhli se na průzkum trhu a testování produktů, které by vám mohly být užitečné, přinést vám radost, ušetřit čas a možná i nějakou tu korunu. A opět nás vítr zavál do náruče společnosti Lush.

Lush – Ocean Salt – peelingová směs z mořské soli a citrusů
Neznáme nikoho, kdo by nemiloval moře a všechny výhody, které přináší našemu tělu i mysli. Mořská voda obsahuje zhruba 80 životně důležitých prvků, které se nacházejí také v lidském těle. Patří mezi ně vitamíny, minerály, stopové prvky nebo aminokyseliny, bohatá je ale také na živé mikroorganismy. Proč tedy nepřinést kousek tohoto „zázraku“ také do našich koupelen!

Peelingová směs z mořské soli a citrusů od společnosti Lush má podobný účinek, jako byste své tělo poslali na výlet k moři a dopřáli mu tam očistnou kúru s citrónovou, grapefruitovou a limetkovou šťávou, která vaše tělo zbaví všech odumřelých buněk a návdavkem zajistí hydrataci a zvláčnění čerstvým avokádem a kokosovým olejem.

Peeling Ocean Salt od Lush můžete použít jak na mastnou pokožku (na obličej i celé tělo), a to klidně každý den, tak i na pokožku suchou pro osvěžení a doplnění minerálů – zde se doporučuje použití jedenkrát týdně.

Přemýšleli jsme, jak vám tento kousek moře nejlépe přiblížit a potom jsme si řekli, že nejlepší bude: „Prostě ho zkuste“ – je famózní. Nejen, že krásně voní po limetkách, ale vaši pleť zanechá hladkou, dokonale čistou, na první pohled zdravěji vypadající, aniž byste měli pocit suchosti nebo napětí.
testujeme_pro_vas_lush_02
Lush – Sprchový gel The Olive Branch
Olivový olej, nálev z listů vinné révy a mořské soli, šťáva z čerstvě vymačkaných mandarinek, bergamotový olej a dalších 14 úžasných ingrediencí se ukrývá v lahvičce s názvem The Olive Branch, která vás vmžiku přenese do záře Středozemního moře.

Olivový olej hloubkově hydratuje a zjemňuje pokožku. Je bohatý na antioxidanty a vzácné látky, které pomáhají stimulovat buňky, regenerovat kůži a navracet jí tak její pevnost. Vzhledem k jeho jemnosti a nedráždivosti je vhodný i pro velmi citlivé jedince a lidi s velmi suchou kůží. Bergamotová, citronová a mandarinková silice se postarají o povznášející vůni, jejíž svěžesti i vlivu na dobrou náladu si budete užívat celý den, jemná mořská sůl tělo očistí a projasní. Co víc si pro svou ranní osvěžující sprchu přát?

Tímto „Sluncem v láhvi“ se navíc můžete nechat hýčkat od hlavy až k patě – můžete ho totiž použít i na vlasy – obsažené přírodní kyseliny dodají vlasům lesk a krásně je uhladí – jako bonus tak budou odrážet více světla.

text: redakce / foto: bigstock, Lush

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář