Sport

Yoga Movement Day: Společně k harmonii těla a mysli

Přijďte si užít den plný jógových lekcí, wellbeing přednášek, zajímavých workshopů a také skvělého jídla. My z Yoga Movement se na vás moc těšíme.

Můžete očekávat Yoga Movement akci v neotřelém prostoru s unikátním geniem loci, kde se mísí newyorský vibe spolu s industriálními prvky a krásnou přírodou kolem. Řeč je o výjimečném Uhelnémo mlýnu v Libčicích nad Vltavou.

Vedle dokonalého vizuálního zážitku vás čeká především den nabitý jógovými lekcemi pod vedením zkušených lektorů a lektorek, a to od klasických flow forem, přes dynamické, až po ty méně obvyklé, jako je například venkovní jóga pro běžce.

Krom toho si naši zkušení Yoga Movement lektoři, lektorky i pozvaní hosté, mezi nimiž nechybí Linda Bartošová z podcastu Spotlight nebo třeba Veronika Allister, zakladatelka portálu Systers, připravili celou řadu zajímavých přednášek a workshopů – nejen ze světa jógy samotné, ale celého wellbeingu. Vyzkoušíte si například, jak se napojit na svůj dech nebo se dozvíte pozoruhodné informace o biohackingu.

V neposlední řadě vás čekají výborné a zdravé pokrmy, skvělá káva, osvěžující nápoje a coby třešnička na dortu i dárky od partnerů, jejichž spolupráce si velmi vážíme.
yoga2Těšíme se na vás 24.9.2023 v Uhelném Mlýnu v Libčicích nad Vltavou.
All Day Pass: 2.200 Kč.
One Class Pass: 590 Kč.
https://www.yogamovement.cz/yoga-movement-day/

Zdroj: Yoga Movement / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář