Beauty

Za pár minut hvězdou školních lavic

Začátek školního roku je tady! Životy mladých studentů se vrací do obvyklých kolejí a dny se plní povinnostmi. Školy mají především vzdělávat, ale jsou také prostředím pro navazování přátelství a často i prvních lásek. V dnešní době se už školy staví k otázce líčení a make-upu dívek benevolentněji, než tomu bývalo dříve.
dermacol_skola_hvezda_03
Vizážista Dermacol Tomáš Vida vám poradí, jak vytvořit jemné líčení do školy i výraznější líčení pro volný čas použitelné nejen pro studentky, ale i pro ty z vás, které už chodí do práce.

Do školy
Pleť: Odlíčení, zvláště u problematické pleti, je důležitou součástí péče o pleť, tvář zbaví nečistot a připraví ji pro nalíčení. Na důkladné čištění pleti doporučujeme AcneClear čisticí vodu s olejem z australského čajovníku. Nanesení hydratačního krému by mělo být každodenní samozřejmostí. Zmatňující báze pod make-up Matt Control pomůže udržet pleť bez lesku v průběhu celého dne. Drobné nedokonalosti pleti vizážista jednoduše zamaskoval pomocí AcneCover make-upu a korektoru. Použil také barvu na líčka a dodal tak tváři přirozenost a zdravý nádech. Jako šikovného pomocníka pro fixaci make-upu na mladé pokožce doporučuje Tomáš Vida zmatňující pudr AcneCover.

TIP Dermacol: Naneste trochu světlého rozjasňovače na nejvyšší část lícních kostí, dodáte tak pleti zářivý a svěží vzhled.

Oči: Běžné denní líčení do školy by nemělo být příliš výrazné, proto je vhodnější zvolit spíše jemné barvy, které oči rozjasní. Podkladová báze pod oční stíny dlouhodobě zafixuje nalíčení očí a viditelně prodlouží bezchybný vzhled očního make-upu. Do vnitřního koutka aplikoval vizážista bílý stín a až těsně pod obočí pak nanesl perleťový odstín neutrální tělové barvy. Na zvýraznění očí použil objemovou řasenku Dermacol Party Mania. Při úpravě obočí použil tužku a zjemnění dosáhl pomocí hnědého očního stínu.
dermacol_skola_hvezda_01
Rty: Přirozenou krásu rtů stačí jen jemně podtrhnout leskem. Dermacol Shimmering Lip Gloss s vůní hroznového vína rty barevně tónuje a propůjčí jim šťavnatý a svěží vzhled.

Nehty: Neonové barvy nejsou oblíbené jen u mladých dívek, rozzařte s nimi své nehty!

Volný čas
Pleť: Důkladné vyčištění pleti je důležité každý den. Pro dočištění pleti vyzkoušej pleťovou vodu pro problematickou pleť AcneClear, která účinně předchází tvorbě pupínků, odstraňuje nečistoty a stahuje póry. Na očištěnou tvář vizážista Tomáš Vida nejdříve nanesl podkladovou bázi a make-up s výtažkem z bílého lanýže, který dokonale splynul s pokožkou a vytvořil tak dojem úplné přirozenosti. Lícní kosti zvýraznil tvářenkou a pár kapkami tekutého rozjasňovače Fresh Rose rozjasnil a zvláčnil pleť. Pro dokonalou fixaci na závěr vizážista použil Dermacol fixační pudr.

Oči: Na setkání s přáteli nebo na diskotéku si mladé slečny mohou dovolit i výraznější líčení. Tomáš nejdříve použil podkladový oční stín, v tomto případě pěnové oční stíny Dermacol Moon Touch. Romantického vzhledu dosáhl díky použití světle růžové barvy. Pod obočí použil bílý stín a celkový vzhled očí podtrhl řasenkou.

Rty: Závěrečnou tečkou za celým líčením by mělo být líčení rtů. Vizážista nanesl lesk na rty se třpytkami a perletí, které na rtech rozehrají nádhernou hru světla a jeho odlesků, a rty tak vypadají opticky plnější.

TIP Dermacol vizážisty Tomáše Vidy: Mládí je spojené s krásou a přirozeností. Proto by tomuto věku mělo odpovídat i líčení. Zejména v tomto případě platí, že méně je někdy více. Mladé slečny leckdy mívají problém s akné, proto by pro ně pravidelné čištění pleti mělo být alfou a omegou.

“Nezapomeňte, že nejkrásnější detail na každé tváři je úsměv.” Tomáš Vida, vizážista Dermacol.


Použité produkty pro líčení “do školy”:

Pleťová voda pro problematickou pleť AcneClear, 119 Kč
Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné, 129 Kč
Zmatňující báze Matt Control, 249 Kč
Make-up s korektorem na problematickou pleť AcneCover, č. 3, 169 Kč
Kompaktní zmatňující pudr na problematickou pleť AcneCover, odstín shell, 149 Kč
dermacol_skola_hvezda_02Tvářenka, č. 2, 129 Kč
Rozjasňující paletka, 249 Kč
Podkladová báze pod oční stíny, 99 Kč
Oční stíny BonBon, č. 1 a 2, 79 Kč
Objemová řasenka Party Mania, 249 Kč
Jemná tužka na zvýraznění obočí, č. 1, 99 Kč
Třpytivý lesk na rty s vůní hroznového vína č. 1, 149 Kč
Lak na nehty Neon Rainbow, č. 3, 39 Kč

Použité produkty pro líčení “volný čas”:
Pleťová voda pro problematickou pleť AcneClear, 119 Kč
Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné, 129 Kč
Zmatňující báze Matt Control, 249 Kč
Lanýžový make-up, č. 3, 329 Kč
Transparentní fixační pudr, odstín Light, 229 Kč
Zkrášlující rozjasňující hydratační fluid, odstín Fresh Rose, 269 Kč
Pěnové oční stíny Moon Touch, č. 12, 149 Kč
Oční stíny BonBon, č. 1 a 3, 79 Kč
Objemová řasenka Party Mania, 249 Kč
Třpytivý lesk na rty s vůní hroznového vína č. 1, 149 Kč

text: Dermacol / foto: Dermacol / šaty: MOOD, Gorkého 10, Bratislava /
doplňky: I am, Obchodná ul., Bratislava / vizážista: Tomáš Vida/Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář