Beauty, Luxury

Zahoďte štětce a houbičky, do ČR vtrhl bezdotykový make-up

Kruhy pod očima, akné, pigmentové skvrny a dokonce tetování. Zakrýt je běžným make-upem je často nemožné. Problém, který řeší profesionálové i mnoho žen, má v zahraničí již několik desítek let řešení. Jedná se o takzvaný airbrushing. S jeho pomocí je možné provést kompletní dlouhotrvající líčení od make-upu po oční linky, které je navíc k pleti šetrnější, než běžná kosmetika. Nyní si ho mohou užít i české ženy – vynálezce této revoluční metody líčení, zavedená americká kosmetická značka Dinair totiž vstupuje se svým plným portfoliem na český a slovenský trh.

Na rozdíl od klasického make-upu nepoužívá Dinair žádné štětce ani houbičky, ale takzvaný airbrushing. Ten využívá sílu vzduchu pro sprejování make-upu v ultrajemné mlze přímo na pleť za pomoci speciální vzduchové pistole. Během aplikace se pigmenty make-upu rozptýlí v molekulách vody a společně ulpí na povrchu kůže. Make-up tak ihned zasychá a zanechává souvislou dokonale nalíčenou pleť. Toto nalíčení vydrží bez jakýchkoliv dalších korekcí až 24 hodin a je odolné proti otěru i vodě. Barvy jsou zcela nezávadné a díky tomu, že neucpávají póry, jsou k pleti výrazně citlivější než běžná kosmetika a tudíž vhodné i pro ženy s problematickou pletí.

Samotná technika je známá vizážistům a uměleckým maskérům už řadu let. Původně byla Dinou Ousley, zakladatelkou Dinairu, vyvinuta na základě požadavků Hollywoodu, který pod objektivy stále se zlepšujících kamer potřeboval dokonale nalíčené herečky a herce – proto se airbrushingu také někdy říká HD make-up. Technologie, která byla kvůli ceně a nepraktičnosti velkých neskladných kompresorů určená pouze profesionálům, se však těšila takové popularitě, že jí postupně ženy začaly využívat i pro běžné líčení. Dinair tedy reagovala vývojem speciálního kompaktního aplikátoru, který se vejde do dlaně a tuto techniku tak učinila dostupnou každé ženě k pohodlnému domácímu použití.

Přestože v zámoří patří airbrushing již tři desetiletí k běžné metodě domácího líčení (kromě USA je oblíbený také v Austrálii a Japonsku), v České republice a na Slovensku má premiéru teprve letos. České zákaznice dostanou k dispozici celé portfolio Dinair – tedy nejen aplikační pistoli a barevný podklad na pleť, ale také barvy pro umělé opálení, pro nástřik na vlasy, růž na tvář, oční stíny, obočí nebo rty a dokonce i oční linky.
dinair_airbrush_02
Základní Dinair Airbrush sada, která obsahuje vše, co je k airbrush líčení potřeba, včetně tří flakónů s airbrush make-upy, lze pořídit již od 5900 Kč na oficiálním českém e-shopu Dinair.

Hlavní výhody airbrush make-upu ve srovnání s tradičními make-upy
– rychlá a jednoduchá vysoce hygienická bezdotyková aplikace: nevtírá se do pleti, a tak neucpává póry, zůstává pouze na povrchu pokožky.
– dlouhotrvající efekt bez potřeby korekce až po dobu 24 hodin.
– dokonalé nalíčení se zachováním přirozeného vzhledu pleti a přitom skvělými krycími schopnostmi, zakrývá veškeré nedokonalosti a vady pleti, tmavé kruhy pod očima, akné, pigmentové skvrny a dokonce i tetování.
– je odolný proti vodě, otěru, potu, slzám, nerozmazává se, nestírá, nestéká ani nebledne. Zůstane tam, kde má, dokud se neodlíčí. Odličuje se stejně jako běžné make-upy.
– možnost volby krytí make-upu – od transparentního až po maximální. Pleť je dokonalá i z bližšího pohledu, pracuje přesně a rovnoměrně – žádná maska, žádné nánosy, lehká textura, která nezatěžuje pleť.
– hypoalergenní, nekomedogenní, bez parabenů, silikonů a parfémů.
– není testován na zvířatech
– šetří peníze. Jemným postřikem je spotřeba make-upu daleko nižší než u klasického nanášení, při kterém ho zůstává zbytečně mnoho na prstech či štětcích. Vydrží tak při každodenním používání až 2x déle.

Profesionálové doporučují
Profesionální vizážista Pavel Bauer (Super Star, Star Dance, Česká Miss, módní přehlídky předních českých návrhářů atd.) říká: „Skvělý produkt, konečně někoho napadlo přivézt jej do ČR. Oceňuji hlavně bezdotykovou práci a tudíž hygieničnost. Dá se s ním velmi kreativně pracovat. Dostupný, lehce přenosný a skladný“.

O společnosti
Společnost Dinair byla založena Dinou Ousley, profesionální vizážistkou a kosmetičkou v Americe. Dina vyvinula revoluční metodu nanášení make-upu pomocí airbrush technologie, a rozpoutala tak revoluci v kosmetickém průmyslu a celém oboru vizážistiky. Více než 30 let se Dinair Airbrush make-up používá v kosmetických salonech, je využíván profesionálními vizážisty i filmovými maskéry po celém světě a je volbou každodenního líčení spousty žen.

zdroj: Dinair / foto: bigstock, Dinair / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář