Zdraví

Zbavte se celulitidy a nepříjemných otoků se 3 bylinkami na odvodnění

Na plavkovou sezónu je třeba se řádně připravit. Kromě cvičení a zdravé stravy si můžete ke krásné postavě dopomoci také tím, že se zbavíte přebytečné vody. Právě ta totiž může mít značný vliv na problémy s celulitidou i na vaši váhu. Zkuste se stejně jako herečka Linda Rybová spolehnout na bylinky.

Pokud vás trápí otoky, kila navíc anebo už zmiňovaná celulitida, která ale s váhou vůbec souviset nemusí, může být problémem přebytečná voda v těle. Ptáte se, co za ní vězí? Odpovědí je hned několik. Na vině může být nedostatek pohybu, sedavé zaměstnaní, užívání antikoncepce či jiných léčiv, ale třeba také celodenní stání či špatné stravovací návyky. Častou příčinou bývá rovněž hormonální nerovnováha, ať již způsobená menstruačním cyklem nebo klimakteriem.

„Miluji kvalitní přírodní produkty a s touto kúrou od Kneipp mám jistotu, že dávám tělu to nejlepší. Odvodnění organismu nemá jen estetický ráz, ale je velmi důležité pro odstranění škodlivých látek a toxinů, které naše tělo zatěžují. Po zimě, která pro mě byla poměrně psychicky náročná, jsem se necítila moc dobře. Na jaře jsem chtěla tělo nastartovat, ale bez úspěchu. Pomohlo mi až spojení tří věcí – omezení mouky ve stravě, běh a také 3 bylinky na odvodnění Kneipp. To je moje tajemství, jak se cítit skvěle nejen v plavkové sezóně, ale po celý rok,“ říká Linda Rybová.
kneipp_odvodneni_02
Tělo správně funguje při obsahu 50-60% vody. Když se poměr začne zvyšovat, dochází k otokům končetin, břicha i obličeje. Ani přes velkou snahu se potom člověku nedaří zhubnout. Dalším z nepříjemných důsledků zavodnění je i nadměrné pocení. „3 bylinky na odvodnění Kneipp obsahují listy kopřivy a jalovce, tedy rostlin s diuretickými účinky, které zároveň podporují správnou funkci ledvin. K nim je přidána prášková nať petržele, a navíc ještě biotin a hořčík, který přispívá k rovnováze elektrolytů v těle,“ vysvětluje Jana Brychtová, Brand manažerka Hartmann-Rico.

Kúra Kneipp vám tedy pomůže při odstranění toxinů v rámci detoxikace organismu, sníží tvorbu otoků především v oblasti nohou, zmírní či úplně odstraní celulitidu, podpoří přirozenou a správnou funkci ledvin a může pomoci i se snížením hmotnosti. Nutné je však také dodržovat zásady zdravého životního stylu a nezapomínat na dostatečný přísun tekutin, vyváženou stravu a dostatek pohybu.

Balení 3 bylinek na odvodnění pro jednu očistnou kúru obsahuje 60 tobolek a je k dostání za doporučenou cenu 250 Kč například v lékárnách a vybraných drogeriích.

Zdroj: Hartmann-Rico / foto: dreamstime, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář