Soutěže

Soutěž: Pečujte o svou pokožku i smysly s fenjal

Zrozena z lásky k ženě, značka fenjal započala svoji úspěšnou dráhu v roce 1962. Její produkty určené k té nejjemnější péči o pokožku těla a rozmazlování smyslů jsou charakteristické použitím vzácných přírodních olejů nejvyšší kvality a neodolatelnými květinovými vůněmi.

V roce 2017 představila řada miss fenjal linii exkluzivních vůní Fine Fragrances. Jejich kompozice vytvořili přední parfémáři s příslibem dokonalého aromatického požitku pro smysly. Dvě nejoblíbenější vůně z linie miss fenjal Fine Fragrances si teď můžete užít i v podobě pečujícího sprchového krému a tělového mléka. Květinová směsice Floral Fantasy probudí vaši představivost prostřednictvím bohatého buketu květů se svěžím akordem marakuji. Květinově orientální Touch of Purple je mixem esencí pomerančového květu a jasmínu podněcujícím mysterióznost a smyslnost. Sprchové krémy a tělová mléka obohacená o cenné přírodní oleje hýčkají a intenzivně vyživují pokožku pro nádherně sametově hebký pocit.

miss fenjal Floral Fantasy – Sprchový krém
Jemný sprchový krém s příjemnou vůní sladké marakuji a divoké orchideje hýčká při mytí vaši pokožku a rozproudí krev, pomocí luxusní olej z květů mučenky chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a posiluje její přirozené ochranné funkce.

miss fenjal Floral Fantasy – Tělové mléko
Hydratační tělové mléko okouzlí vaše smysly esencemi sladké marakuji a divoké orchideje. Pečující komplex oleje z květů mučenky a bambuckého másla bohatě vyživuje a chrání pokožku.

miss fenjal Touch of Purple – Sprchový krém
Jemný sprchový krém s okouzlující orientální vůní jasmínu a pomerančových květů hýčká při mytí vaši pokožku i smysly. Přírodní olej z hroznových semínek regeneruje pokožku a chrání ji před ztrátou vlhkosti.

miss fenjal Touch of Purple – Tělové mléko
Hydratační tělové mléko pronikne a probudí všechny vaše smysly. Okouzlí svůdnou orientální vůní jasmínu a pomerančových květů. Pečující komplex oleje z hroznových semínek a bambuckého másla bohatě vyživuje a chrání pokožku.

Miss fenjal sprchové krémy a tělová mléka jsou k dostání v síti FAnn parfumerií a u vybraných nezávislých prodejců.
soutez_fenjal_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to výt právě Vy, kdo si od nás „odnese“ balíček kosmetiky fenjal – Sprchový krém miss fenjal Floral Fantasy a Tělové mléko miss fenjal Touch of Purple.

Soutěžní otázka: V nabídce fenjal najdete mimo jiné také Body Oil (Tělový olej) plný zkrášlujících olejů a vyživujícím olejem z jedné rostliny. My se ptáme, z které?

a) Z rozmarýnu
b) Z divokého pomeranče
c) Z mučenky

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete na stránkách FAnn parfumerie (www.fann.cz).

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 12. 2018, do předmětu uveďte fenjal. Pět autorů správné odpovědi obdrží balíček produktů fenjal.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář