Bydlení

Zpátky do dětství s kolekcemi Toy’s Delight a Toy’s Fantasy

Vraťte se do dětství a zažijte znovu radost podobnou té, když jste napjatí rozbalovali pod stromečkem dárky. Novinky z kolekcí Toy’s Delight a Toy’s Fantasy značky Villeroy & Boch vás vrátí do atmosféry slavnostního očekávání a okouzlení. Nádobí plné hravých zvlněných tvarů, vánočních barev a klasických motivů a postaviček dodají vašim Vánocům pohádkový nádech.

Potěšte své děti mísou s obrázkem Santy či mašinky, servírujte cukroví z podnosu se skřítky, posnídejte vánočku z misky s méďou a vločkami nebo třeba s motivem vánočního přání. Sváteční kakao vám bude mnohem více chutnat z velkého hrnku s kresbou letících dárečků. Zbylé větvičky z vánočního stromečku můžete usadit do světlé vázy s jemnými vánočními vzory nebo je nechte vykukovat z vtipné vázy ve tvaru dárkové tašky. Obě kolekce jsou zkrátka plné hravých detailů na nádobí pro slavnostní příležitost.
luxurytable_vanoce_02
Ať už se rozhodnete potěšit hrnky, miskami či podnosy své děti a zpestřit jim tak čekání na Štědrý večer nebo vybíráte vhodné dárky pro sebe či své blízké, můžete se spolehnout na kvalitní německý porcelán a provedení vzorů. Výrobky seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

Zdroj: Villeroy & Boch / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář