Luxury

Timeless Prodigy – profesionální probuzení mládí vašich genů

SKEYNDOR – profesionální kosmetika, která v roce 2016 oslavila 50 let od svého vzniku nabízí zákazníkům více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku. Díky tomu se SKEYNDOR stal jednou z vedoucích firem na současném trhu s profesionální kosmetikou.

Původem španělská kosmetická značka je známá po celém světě a je specialistou v oboru ANTI-AGE péče o pleť. Za svůj věhlas vděčí skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem. Kosmetické produkty SKEYNDOR dnes používá více než 15 000 profesionálů po celém světě, od Kanady až po Nový Zéland. SKEYNDOR všechny své produkty podrobuje přísným dermatologickým testům. Díky silnému zázemí vlastních laboratoří a výzkumnému týmu probíhají testy na nejvyšší možné úrovni, aby se předešlo jakýmkoli možným nežádoucím reakcím u klientek.

Řada Timeless Prodigy
Timeless Prodigy je řada luxusních produktů, které pomáhají v boji proti známkám stárnutí pleti. Nejmodernější technologický skvost je kombinací luxusu a vědy s jedinečným smyslovým zážitkem.

100% účinnost
Receptura z 25 aktivních látek o vysoké koncentraci a nejmodernější vyvinuté technologie aktivně a účinně bojují s příznaky stárnutí pokožky. Estetické ošetření pleti na vysoké úrovni minimalizuje stárnutí buněk. Výsledkem je viditelně omlazená, vypnutá a prozářená pleť. Při testování na více než 500 osobách byla prokázána 100% účinnost výrobků řady Timeless Prodigy. Spojením profesionálního salónního ošetření a následovné pravidelné domácí péče, zajistí řada Timeless Prodigy pleti celkový ultra-anti age výsledek. Řada obsahuje krém a sérum s jedinečnými účinnými látkami jako je damašská růže, extrakt z bílého lanýže nebo čaj Kombucha, známý jako ,,čaj dlouhověkosti“.

Jedinečné účinné látky
5 růstových faktorů, které zjemňují vzhled vrásek, stimulují vznik nových buněk, kůže se zdá být více omlazená.
50 milionů kmenových buněk z damašské růže, které redukují buněčné stárnutí, renovují a omlazují svrchní vrstvu pokožky, díky tomu je pokožka jasná a pevná.
Luxusní a exkluzivní extrakt z bílého lanýže má antioxidační účinky a hydratuje pokožku, která je vitální a zářivá.
Čaj Kombucha ,,čaj dlouhověkosti“ je elixír bohatý na organické kyseliny a vitaminy skupiny B pro zářivý a zjemněný povrch pokožky.
timeless_prodigi_02
Produkty na domácí péči – Luxus ve vašich rukou

Krém SKEYNDOR Timeless Prodigy
Zázračný pleťový krém, který v sobě kombinuje tři strategie buněčného omlazení pro celkový ultra-anti-age výsledek. Výtažky z damašské růže redukují buněčné stárnutí pleti, čaj Kombucha a extrakt z bílého lanýže zajišťují pleti vitální a zářivý vzhled. Další látky, vitaminy skupiny B a kyselina hyaluronová zjemňují vzhled vrásek, pokožka je vypnutá a projasněná. Jeho bohatá, hedvábná textura přirozeně chrání, opravuje a restrukturalizuje vnější vrstvy pokožky. Péče v pohodlí domova i pro nejnáročnější typ pleti. Aplikace ráno i večer.

Sérum SKEYNDOR Timeless Prodigy
Zázračné koncentrované anti-age sérum, které se přizpůsobí jakémukoliv typu pleti. Výtažky z damašské růže redukují buněčné stárnutí pleti, čaj Kombucha a extrakt z bílého lanýže zajišťují pleti vitální a zářivý vzhled. Další látky, vitaminy skupiny B a kyselina hyaluronová zjemňují vzhled vrásek, pokožka je vypnutá a projasněná. Jeho bohatá, sametová textura přirozeně chrání, opravuje a restrukturalizuje vnější vrstvy pokožky. Péče v pohodlí domova i pro nejnáročnější typ pleti. Aplikace ráno i večer.

Produkty jsou dostupné na stránkách www.timelessprodigy.com/cz

Timeless Prodigy – Ošetření v salonu
V kosmetických salonech Skeyndor nabízí profesionální ošetření Timeless Prodigy, unikátní viditelně omlazující rituál spojený s jedinečným smyslovým prožitkem. Ošetření začíná uvítacím rituálem inspirovaným thajskou masáží a shiatsu tahy vedoucími k vyrovnání energií, pokračuje celkovým omlazujícím ošetřením s použitím několika koncentrátů a vzácných ingrediencí (5 růstových faktorů, kmenové buňky z damašské růže, pravé šampaňské, multivitamínový komplex) a na závěr je pleť hýčkána luxusním krémem s bílým lanýžem.

Zdroj: SKEYNDOR / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář