Představujeme

100 % přírodní a RAW kosmetika Antonia Burrell

Antonia Burrell – kosmetická značka: Jsme vášnivými zastánci čistých, kvalitních, luxusních 100 % přírodních produktů a terapií bez přidaných chemických látek, které jednoduše fungují a napomáhají zlepšovat kvalitu vaší pleti, života i osobní pohody.

Antonia Burrell patří ve Velké Británii k nejuznávanějším a nejvyhledávanějším odborníkům ve svém oboru. Je miláčkem kosmetických redaktorek, které se spoléhají na její zcela přírodní liftingovou kosmetickou péči. Antonia je taktéž specialistkou s akreditací sdružení BABTAC a působí jako externí odborná asistentka pro výuku Aromatologie na prestižní London College of Fashion. Po bezmála 20 letech zkušeností v kosmetickém průmyslu se Antonia Burrell stala uznávanou průkopnicí přirozené krásy – její 100% přírodní, etická a udržitelná produktová řada je motivována výhradně dosažením vynikajících výsledků. Každý produkt, ať už zaměřený proti příznakům stárnutí, problematické pleti, či ten, který pleť maximálně zdokonaluje, je dílem lásky – plný směsi těch nejúčinnějších dostupných přírodních látek, které jsou připravovány pomocí nejmodernějších technologií.

Bright + Light Eye Cream Antonia Burrell – 100 % přírodní oční krém
Dlouho očekávaný oční krém s unikátním multifunkčním účinkem na tmavé kruhy, váčky a vrásky, který vyhlazuje, zpevňuje, rozjasňuje a vyplňuje. Oční krém Antonia Burrell znatelně redukuje tmavé kruhy pod očima a zároveň redukuje pigmentaci a to i u geneticky daných kruhů pod očima. Je klinicky dokázáno, že tento zcela přírodní oční krém redukuje otoky, udržuje ideální úroveň hydratace pleti a stimuluje kožní buňky k vyšší produkci kolagenu. Díky těmto účinkům redukuje vrásky a zamezuje tak stárnutí očního okolí, které je při pohledu rozjasněné, vyhlazené a zářivé. Oční krém je vhodný pro všechny typy pleti v jakémkoliv stavu.

Cream Supreme Facial Moisturister Antonia Burrell – Pleťový hydratační krém
Pro skutečně bezchybnou, svěží pleť bez známek stárnutí. Vysoce hydratační krém působící do hloubky reguluje stárnutí pleti, rozjasňuje zašedlou pleť a sjednocuje nerovnoměrné tóny pleti. Eliminuje veškeré nedokonalosti jako jsou pigmentové skvrny, akné či jizvičky. Tato 100% přírodní péče zlepší nejen pružnost a pevnost pleti, ale podpoří také její zdraví a vitalitu.

Forest Dew Skin Conditioner Antonia Burrell – Pleťový kondicionér
Tato vyživující a zkrášlující pleťová voda, bohatá na antioxidanty, poskytuje až 8x delší hydrataci než kyselina hyaluronová (HA). Odstraňuje rozšířené póry, zanícení a začervenání pleti. Výsledkem používání je přirozeně vypnutá, dlouhodobě hydratovaná a zářivá pleť.

Luminous Light Polishing Powder Antonia Burrell – Vyhlazující pudr
Unikátní exfoliační pudr transformující se do hedvábné pěny slouží k odstranění odumřelých kožních buněk a následnému odhalení porcelánově hladké, rozjasněné a svěže vypadající pleti. Vyhlazení veškerých kožních nedokonalostí probíhá bez způsobení podráždění a výsledkem je perfektně připravená pokožka pro nanesení další péče. Díky tomuto se další produkty lehce vstřebají a mohou pracovat daleko efektivněji.

Natural Glow Cleansing Oil Antonia Burrell – Čisticí olej
Nejprodávanějším produktem značky Antonia Burrell je tento luxusní, ve vodě rozpustný, olejový čisticí přípravek, určený pro hloubkové čištění pleti a důkladné odstranění nečistot včetně voděodolného make-upu. Pleť zanechává svěží a zregenerovanou, zatímco udržuje její přirozené pH.

Radiant Light Facial Oil Serum Antonia Burrell – Pleťové olejové sérum
Blahodárná směs 18 vzácných panenských rostlinných výtažků působí jako mimořádně rozjasňující a obnovující sérum. To napomáhá oddálit stárnutí pleti a eliminuje tak tvorbu vrásek, rozjasňuje zašedlé tóny pleti, redukuje veškeré její nedokonalosti včetně pigmentových skvrn, černých teček, poškození způsobených pobytem na slunci či jizev. Sjednocuje tóny pleti a výrazně zlepšuje její stav a kvalitu.
myskino_burrell_02
Pure Therapy Facial Serum Antonia Burrell – Pleťové sérum
Vysoce aktivní olejové sérum určené především pro ošetření problematické pleti, která již vykazuje známky stárnutí a je náchylná k tvorbě černých teček. Tento malý zázrak obsahuje vysoce účinnou směs 21 panenských rostlinných extraktů. Pleť zklidňuje, čistí, léčí a reguluje přirozenou rovnováhu jak mastné, tak i velmi suché pokožky.

Mask Supreme 7-in-1 Antonia Burrell – Zázračná maska 7v1
Získejte znovu hladší, zářivější a svěže vypadající pleť. S touto zázračnou maskou 7-in-1 to půjde hladce. Jedná se o přírodní multifázovou péči, která byla navržena speciálně pro zdokonalení vaší pokožky, hydrataci, vyhlazení, detoxikaci, čištění, projasnění a ochranu. Maska 7-in-1 obsahuje spoustu rostlinných živin, které zajišťují, že bude vaše pleť pevnější, vyrovnaná, rozjasněná a především zdravá.

Biotech Supręme Pressed Serum Antonia Burrell – Multifunkční sérum na vrásky a hloubková hydratace v jednom
Antonia Burrell strávila 5 let vývojem tohoto séra, které spojuje nejnovější vědecké poznatky zabývající se rostlinnou biotechnologií společně s nejúčinnějšími a nejvzácnějšími rostlinnými extrakty, s jediným cílem – dostat pleť do té nejlepší kondice. Sérum může být používáno samostatně jako hydratace nebo jako inteligentní cílené sérum pod krém. Za pomoci postupného uvolňování klíčových látek do hlubších vrstev pokožky dosahuje tento multifunkční zázrak vynikajících, okamžitě viditelných a dlouhotrvajících výsledků. Je ideálním pomocníkem pro všechny typy a tóny pleti bez ohledu na vnější podmínky.

Celá řada produktů Antonia Burrell je k dostání na e-shopu www.myskino.cz

Zdroj: myskino.cz / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář