Představujeme

Evoluderm: vyrobeno s láskou – díl první – zaměřeno na pleť

Evoluderm je francouzská značka kosmetiky, která nabízí produkty pro tělo, vlasy, pleť i děti. Má vlastní laboratoře ve Francii, kde produkty vyvíjí i vyrábí. Evoluderm je na trhu je od roku 2004 a najdete jej již ve více než 60 zemích světa. Zakladatelé značky, Nathalie a Gabriel Aiach, se rozhodli vytvořit inovativní kosmetiku pro ženy za atraktivní cenu. Jedinečné produkty Evoluderm se pyšní kvalitním složením, jsou dermatologicky testovány a žádný z výrobků není testován na zvířatech. Výsledkem jsou produkty z přírodních ingrediencí s jemnou vůní, které neobsahují silikony ani parabeny. Ekologické smýšlení společnosti se projevilo i na obalu, který je 100 % recyklovatelný.

Čistící micelární voda pro suchou a citlivou pokožku
Čistící micelární voda pro suchou a citlivou pokožku čistí, odstraňuje make-up a hydratuje pleť v jednom kroku bez potřeby oplachování. Micely v jejím složení aktivně čistí a působí jako magnety na nečistoty a zbytky make-upu na pleti. Micelární voda je obohacena o zklidňující výtažky z bavlny, které jemně, ale důkladně čistí suchou a citlivou pokožku. Výsledkem je čistá a svěží pleť.

Čistící micelární voda pro mastnou a smíšenou pokožku
Čistící micelární voda pro mastnou a smíšenou pokožku čistí, odstraňuje make-up, odlíčí oči a rty v jednom kroku bez potřeby oplachování. Micely v jejím složení aktivně čistí a působí jako magnety na nečistoty a zbytky make-upu na pleti. Micelární voda je také obohacena o extrakt z růžového grepu v bio kvalitě, který je bohatý na vitamín C a pomáhá regulovat přebytek kožního mazu. Jemně, ale důkladně čistí mastnou a smíšenou pokožku. Díky této micelární vodě bude pleť čistá a svěží.

Čistící micelární voda pro reaktivní pokožku
Čistící micelární voda pro reaktivní pokožku (pokožka se sklony k zčervenání) čistí, odstraňuje make-up, odlíčí oči a rty v jednom kroku bez potřeby oplachování. Micely, které jsou ve vodě obsažené, aktivně čistí a působí jako magnety na nečistoty a zbytky make-upu na pleti. Micelární voda je také obohacena o zklidňující a pečující výtažky z Aloe Vera, které reaktivní pleť jemně, ale důkladně vyčistí.

Intenzivně osvěžující odličovač očí a make-upu
Intenzivně osvěžující odličovač očí a make-upu obsahuje růžovou vodu a výtažky z chrpy. Efektivně, ale jemně odličuje a má zklidňující účinky. Navíc je citlivý k očnímu okolí. Produkt je oftalmologicky testován, tudíž je nezávadný pro oči.

Jemné odličovací mléko pro normální pokožku
Jemný odličovač make-upu pro normální pokožku s vitamínem E, bohatým na antioxidanty, odstraňuje make-up a nečistoty z pleti. Zanechává pleť jemnou a důkladně vyčištěnou bez pocitu mastného filmu.

Jemné odličovací mléko pro citlivou pokožku
Jemný odličovač make-upu pro citlivou pokožku s mandlovým olejem a výtažky z bavlny zklidňuje, vyživuje a odstraňuje make-up a nečistoty z pleti. Zanechává pleť jemnou a důkladně vyčištěnou bez pocitu mastného filmu.

Pleťové tonikum pro citlivou pokožku
Jemně parfemované pleťové tonikum s růžovou vodou pro citlivou pokožku zklidňuje, sjednocuje tón pleti a zachovává ji přirozeně krásnou. Tonikum neobsahuje alkohol a spolu s hydratačními účinky glycerinu odstraňuje nečistoty z pleti.

Pleťové tonikum pro mastnou a smíšenou pokožku
Pleťové tonikum se zinkem a výtažkem ze zeleného čaje, bohatého na antioxidanty, pro mastnou a smíšenou pokožku čistí a sjednocuje tón pleti. Tonikum neobsahuje alkohol a spolu s hydratačními účinky glycerinu odstraňuje nečistoty z pleti.

Pleťové tonikum pro normální pokožku
Jemně parfemované pleťové tonikum s vitamínem E, bohatým na antioxidanty, pro normální pokožku osvěžuje a revitalizuje. Tonikum neobsahuje alkohol.

Jílová čistící maska
Čisticí jílová maska stahuje póry, zlepšuje texturu pokožky a odstraňuje všechny nečistoty z pleti bez podráždění. Zanechává pleť hydratovanou, hloubkově vyčištěnou, svěží a jemnou.

Maska s výtažkem z okurky
Zjemňující maska s výtažkem z okurky stahuje póry, zlepšuje texturu pokožky a odstraňuje všechny nečistoty z pleti bez podráždění. Zanechává pleť hloubkově hydratovanou, čistou, svěží a rozjasněnou.
predstavujeme_evoluderm_02
Pleťový peeling s výtažky z Aloe Vera
Jemný pleťový peeling s výtažkem z Aloe Vera a peelingovými meruňkovými zrníčky odstraňuje odumřelé buňky, čímž usnadňuje jejich obnovu. Složení bohaté na glycerin pleť hydratuje, vyživuje a zanechává ji svěží a rozjasněnou.

Pleťový peeling s výtažkem z broskví
Pleťový peeling s výtažkem z broskví a meruňkovými zrníčky odstraňuje odumřelé buňky, čímž usnadňuje jejich obnovu. Výsledkem je čistá, hydratovaná a sjednocená pleť.

Zkrášlující olej na pleť a vlasy s argonovým olejem
Evoluderm vyvinul zkrášlující olej na pleť a vlasy s arganovým olejem, který hydratuje a revitalizuje. Díky vitamínu F pomáhá bojovat proti vysoušení a příznakům stárnutí. Vhodné pro výživu a hydrataci suchých vlasů bez života. Nedráždí, nemastí, neucpává póry a rychle se vstřebává. Obsahuje 99,8 % přírodních složek.

Zkrášlující olej na pleť a vlasy s výtažky z mandlí
Evoluderm představuje zkrášlující olej na pleť a vlasy s mandlovým olejem, který zklidňuje a obnovuje přirozený pH faktor pokožky. Díky vitamínu F pomáhá bojovat proti vysoušení a příznakům stárnutí. Vhodné pro výživu a hydrataci suchých vlasů bez života. Nedráždí, nemastí, neucpává póry a rychle se vstřebává. Obsahuje 99,8 % přírodních složek.

Zdroj: Evoluderm / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář