Představujeme

Ikonická vůně Sticky Dates v nových produktech!

Sladkou, přepychovou a všemi milovanou vůni najdete nyní online a v kamenných prodejnách Lush v nových produktech.

Pořádná porce datlového potěšení, díky které se za vámi budou otáčet všechny nosy. Tohle sladké kombo vás zahalí do závoje neodolatelné dlouhotrvající vůně – zjemňující datlový sirup, ke kterému jsme přidali aromatickou vanilku a santalové dřevo.

Dopřejte si:

Sticky Dates (sprchový gel, od 290 Kč/ kus)
Tohle sladké potěšení vás zahalí do závoje neodolatelné dlouhotrvající vůně – z 25 % jej tvoří zjemňující datlový sirup, ke kterému jsme přidali aromatickou vanilku se santalovým dřevem.

Sticky Dates (tělový peeling, od 320 Kč/ kus)
Limitovaný cukrový peeling, který hydratuje pokožku a propůjčuje ji naši bestsellerovou vanilkovo-karamelovou vůni. Po umytí naberte hrst tohoto peelingu a promasírujte jím celé tělo. Zlatý krupicový cukr se postará o důkladnou exfoliaci, která odhalí zářivou pokožku, zatímco fair trade bio kakaové máslo a datlový sirup jí dodávají hydrataci.

Sticky Dates (tělový krém, od 380 Kč/ kus)
Vychutnejte si požitkářský krém plný přepychového fair trade bio kakaového a illipe másla s nálevem z hřejivé vanilky. Oblíbenou opojnou sladkou vůni nyní můžete na své kůži nosit celý den: buďte hydratovaní a sladce voňaví 24/7.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář