Tipy na dárky

Interiérový skútr pro seniory iGo je hitem letošních Vánoc

IGo je elektrický mikroskútr speciálně navržený pro pohyb v interiéru. Ocení ho všichni, kteří mají zdravotní problémy, unavuje je chození nebo dlouhé stání na místě. Skútr iGo je skvělým tipem na vánoční dárek pro seniory a kohokoliv s onemocněním pohybového aparátu.

Oproti invalidním vozíkům má iGo lepší manévrovací schopnosti. Dokáže se otočit takříkajíc na pětníku, poloměr otáčení je totiž pouhých 50 cm! Pohání ho silný elektromotor a baterie s kapacitou 18 Ah vydrží nabitá po celý den běžného provozu. Elektrický mikroskútr iGo ale není určený jen pro osoby s onemocněním pohybového ústrojí. Svalová únava, onemocnění kloubů, kyčlí nebo bolest v „kříži“ z dlouhého postávání zná snad každý starší člověk. Běžný úklid, vaření, zalévání květin a další denní činnosti pomůže iGo zvládnout pohodlněji a ušetří síly pro aktivní odpočinek na zahrádce nebo s vnoučaty.

 

Snadné ovládání i jízda přes překážky
Ovládání mikroskútru iGo se není třeba bát. Vozítko se řídí pomocí jedné páčky (joysticku), pohyb je plynulý a síla odezvy se dá nastavit pomocí tlačítek. Maximální rychlost 6 km/h je přiměřená jízdě v interiéru. Mikroskútr iGo zvládne bezpečně přejíždět prahy dveří i pohyb po tlustém koberci! Nabít se zvládne za pár hodin, ale můžete ho nechat připojený v zásuvce i přes noc.

Pohodlná sedačka se přizpůsobí každé postavě. Výšku sedáku lze posunout až o 15 cm, maximální výška sedáku je 550 mm. Šířku sedu lze upravit posunutím loketních opěrek až na 55 cm. Motor se špičkovým výkonem 800 W si poradí s váhou pasažéra až 120 kg!

Skútr si s sebou můžete vzít i na návštěvu nebo třeba na chalupu. Dá se totiž rozložit na tři části, takže se vejde i do osobního auta. Rozložení je šikovné i pro skladování, jednotlivé díly se vejdou třeba do komory. I proto získal interiérový mikroskútr iGo ocenění Zlatý Rehaprotex 2017. Výrobcem skútru iGo je firma Meyra. Hit letošních Vánoc si můžete objednat se slevou online přímo v jejich e-shopu.

Zdroj: MEYRA ČR / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář