Beauty

Urban Decay představuje: Královská krása hodna trůnu

Urban Decay | Game of Thrones představuje limitovanou kolekci paletek, rtěnek, očních linek a štětečků – vše inspirováno Západozemím a silnými ženami ze Sedmi království.

První spolupráce značky Urban Decay ve spojení s HBO díky níž vzniklo něco úžasného, něco trendy, pro milovníky perfektního make-upu a fenoménu Game of Thrones.

Kolekce od Urban Decay | Game of Thrones je inspirovaná našimi nejoblíbenějšími místy v Západozemí a silnými ženami ze Sedmi království. Od pobřeží Dračího kamene až po severní zamrzlá území za Zdí, s novou kolekcí je jen na Vás, které postavě se chcete přiblížit. Buďte zasaženi lookem inspirovaným rodem Starků, Targaryenů, Lannisterů nebo Bílými chodci. Staňte se součástí příběhu Hry o trůny.

Součástí limitované kolekce je oční paletka UD| Game of Thrones Eyeshadow Palette: paletka vyzbrojena 20 očními stíny, včetně čtyř holografických přechodových stínů. Je to opravdu sběratelská edice, kterou musíte mít. Paletka je téměř jako kniha, otevřete a čtete citaci Daenerys Stormborn. Po otevření první části se před vámi objeví Železný trůn, protože tato paletka je určitě hodna takového trůnu. Z boku pak vysunete paletku stínů jako takovou.
got-complet
Přísahejte věrnost rodu Targaryenů, Lannisterů či Starků – nebo i Bílým chodcům s  paletkou očních stínů Urban Decay | Game of Thrones Eyeshadow Palette. Každý z nich představuje sílu, moc a rozdílnou taktiku v boji o trůn Sedmi království: Rod Targaryenů (lesklé tóny drahých kamenů), rod Lannisterů (metalické královské matné a lesklé tóny), rod Starků (kouřové matné a neutrální lesklé tóny) a Bílí chodci (ledové a mrazivé lesklé tóny). I vy můžete být královnou každého z těchto rodů.

Zdroj: Urban Decay / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář