Beauty/Fashion

Libor Šula – Perfect-Us

Hlavní kolekce Libor Šula The Salon Perfect-Us vznikla jako odpověď na špičkové vlastnosti stylingových přípravků Kérastase Couture Styling. Všech sedm účesů charakterizují stejné ústřední prvky, tedy preciznost, dokonalé linie a jedinečný výsledek.  “Chtěl jsem, aby každý z vizuálů byl emotivní a vzbuzoval zájem a zvědavost,” popisuje záměr Libor Šula. Protiklady, jako je láska, hrdost, vášeň, drzost, se zde snoubí v jeden celek, který nechává prostor fantazii. Ačkoli je každý účes vytvořen jiným kadeřníkem a prolíná v sobě mnoho stylů, barevností i výrazů, drží společně jednotnou linku – přináší nejvyšší kadeřnické umění. Umění práce s vlasy, práce se sny…

“Desítky rukou a různých nápadů, a přesto jeden směr. Náš směr!” dodává Libor.

1. Libor Šula
Inspirace: Jako hlavní inspirace mi posloužila příroda a rovnováha. Tmavé odrosty dodaly pevnost, jemný melír zase pohyb a vzdušnost – představoval jsem si obilné lány.

Postup: Natupíroval jsem celou vnitřní plochu účesu, zalakoval a dotvaroval.

Použité produkty: Mousse Boufante, Laque Couture

2. Lada Firchová
Inspirace: Čerpala jsem se z poslední kolekce Givenchy, volně jsem se inspirovala také performerkou FKA Twigs a v neposlední řadě i modelkou samotnou.

Postup: Vlasy jsem si připravila vyfoukáním – tím, že jsou odbarvované, tak se s nimi dobře pracovalo – a následně jsem s pomocí přípravků podpořila jejich pohyb a strukturu.

Použité produkty: Lift Vertige, Laque Noire
sula_kerastase_couture_styling_03
3. Zuzana Velebná
Inspirace: Moje hlavní inspirace vycházela z módní přehlídky Dior.

Postup: Vlasy jsem nejprve pramen po prameni nakrepovala, aby získaly jinou texturu
a objem, a poté jsem je po jednotlivých partiích postupně upevňovala, abych docílila glamour vzhledu.

Použité produkty: VIP Volume Powder, Laque Noire

4. Nina Tydlitátová
Inspirace: Vycházela jsem ze zahraničních módních časopisů, přehlídek a velkou inspirací mi byli i lidé okolo.

Postup: Vlasy jsem nejprve natočila úzkou kulmou a po důkladném vychladnutí jsem je rozčesala a sepnula pinetkami do finálního tvaru.

Použité produkty: Gloss Appeal, Laque Noire
sula_kerastase_couture_styling_04
5. Ondřej Lukavský
Inspirace: Držel jsem se připraveného ’moodboardu‘, který vznikl na základě různých výstřižků, fotek, někdy i kreseb, jež mě v průběhu roku zaujmou.

Postup: Vlasy jsem si nejdříve navlnil žehličkou a vytupíroval. Poté jsem je zapletl do klasického francouzského copu – ve směru od týla do čela a více na jedné straně hlavy, který jsem nakonec rozvolnil.

Použité produkty: Spray á Porter, Laque Couture a Gloss Appeal

6. Tereza Pechátová
Inspirace: Šlo mi především o jednoduchost a pohyb ve vlasech. Proto mi byla hlavní inspirací Coachella, ale velkou váhu pro inspiraci měla i samotná modelka.

Postup: Vytvořila jsem francouzský cop, který není nijak složitě upevněn. Délkám jsem dodala texturu a finálnímu tvaru fixaci.

Použité produkty: Powder Bluff, Laque Noire
sula_kerastase_couture_styling_05
7. Tomáš Dombrovský
Inspirace: Nejvíce jsem čerpal z Instagramu a hodně se mi také líbí styl amerických a britských festivalů, např. Coachella.

Postup: Délky vlasů jsem nejprve nakulmoval a pro celkově větší pohyb, ale i objem u kořínků, jsem na ně použil VIP sprej. Nakonec jsem účes zafixoval do finálního tvaru.

Použité produkty: VIP Volume Powder, Laque Noire
sula_kerastase_couture_styling_02
www.LiborSula.cz

zdroj: Libor Šula / vlasy: Lada Firchová, Libor Šula, Nina Tydlitátová, Ondřej Lukavský, Tereza Pechátová, Tomáš Dombrovský, Zuzana Velebná / make-up: Renata Zelinková / styling: Libor Šula / foto: Nikola Šrajerová

Doporučené

Přidat komentář