Představujeme

Nová řasenka Air Volume Mega Mascara od L’Oréal Paris

Žádáte od řasenky maximum objemu s minimálním zatížením? Řešením je revoluční řasenka Air Volume Mega Mascara pro mega objem a řasy lehké jako vzduch od L’Oréal Paris.

Jedná se o první řasenku se speciální nadýchanou texturou, která dodá vašim řasám maximální objem jako nikdy předtím a dopřeje jim minimum zatížení. Je unikátní také svým inovativním obalem, který udržuje vzdušnou texturu bez vysychání.

Nová technologie, nové unikátní složení, nový kartáček
Za jedinečností řasenky Air Volume pro mega objem stojí věda. Speciální ,,AIR‘‘ technologie zajistí, že vzduchem našlehané krémové složení dodá řasám maximální objem, avšak bez náznaku zatížení. Textura se nanáší na řasy kartáčkem s dvojími jemnými štětinkami. Krátké štětinky slouží pro zachycení i těch nejjemnějších řas přímo u kořínků, zatímco dlouhé štětinky řasy obalí intenzivní černou texturou a dodají jim kýžený maximální objem. Příjemná aplikace i nošení, co více si přát?
AV_packExtrémní objem, lehkost vzduchu
Zvýrazněné a nadýchané řasy lehké jako vzduch, které díky inovativnímu složení se vzduchovými bublinkami a novému kartáčku mohou být „nafouknuty“ do maximálních rozměrů. Díky hypoalergennímu složení je řasenka také vhodná i pro citlivé oči. Více objemu s menším pocitem zatížení. Jen nadýchaný objem vašich řas.

Zdroj: L’Oréal Paris / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář