Vánoční tipy

O vánoční pohodu se za vás letos postará WMF

Zimní čas a s ním i Vánoce se neodkladně blíží. Přicházíme s tipy na vánoční dárky a také tipy, jak si jednoduše doma vytvořit krásnou vánoční atmosféru anebo si zkrátka udělat radost už před Vánoci. Letos nebuďte ve stresu, produkty značky WMF vám pomohou navodit klidnou a příjemnou náladu, ať už budete kdekoli.

S příbory značky WMF nikdy nešlápnete vedle. Všechny sady jsou vizuálně propracované, přináší eleganci ke stolování, a rozzáří váš stůl při jakékoli příležitosti. Jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan®, tudíž jsou vybaveny tvrdším povrchem a jsou tak odolné proti poškrábání a opotřebování. Ať už sáhnete po klasické sadě 30ks příborů WMF Atria, vydáte se designovou cestou příborů WMF Sentic, nebo vyberete kteroukoli jinou z nabízených sad, neuděláte chybu. Příbory s vámi vydrží věčnost a při každoročním vánočním stolování vám zajisté přijdou vhod. (Doporučená cena: 3 799 Kč)
WMF_Atria_1276916040-3Skvělým dárkem pod stromeček jsou určitě nože. Značka WMF, která své nože vyrábí v Německu, je na ně opravdový specialista a postará se tak o spokojenost jak úplných začátečníků, tak pokročilých kuchařů, kteří na dokonalé nože nedají dopustit. Vyberte některý z nabízených pečlivě vyrobených jednotlivých nožů, nebo vsaďte na jistotu a pořiďte jednu z kvalitních sad i se stojanem, který zapadne v každé kuchyni. Doporučení WMF: nože řady Spitzenklasse Plus. (Doporučená cena: 8 799 Kč)
WMF_KitchenminisBLACK_rychlovarnakonvice_lifestylePokud máte mezi rodinou nebo přáteli někoho, kdo si potrpí na novinkách ve světě pomocníků do kuchyně, pak sáhněte po nové WMF edici produktů v černém matném designu, který potěší všechny designově náročné uživatele. V nabídce je rychlovarná konvice WMF KITCHENminis®, stolní mixér WMF smoothie-to-go KITCHENminis®, nebo WMF topinkovač XXL KITCHENminis®. (Doporučená cena: rychlovarná konvice 2 899 Kč, stolní mixér 2 149 Kč, topinkovač 2 999 Kč)
WMF_BLACKEdition_topinkovačXXL_lifestyleI maličkosti potěší! Konkrétně tyto jsou určené například pro vaše blízké, kteří se zrovna přestěhovali do nového bydlení a zařizují si designovou domácnost. Kolekce WMF barista nabízí malé radosti jako například set pro podávání kávy a čaje – konvičku na mléko a cukřenku, dávkovač na cukr nebo smetanu. (Doporučená cena: 1 499 Kč)

A jestli už dlouho pokukujete po kvalitních pomocnících ve světě kávy a nedáte dopustit na krásný design a spolehlivost, pořiďte sobě nebo svým blízkým jeden z našich kávovarů na filtrovanou kávu. Mezi naše doporučení patří WMF Aroma KITCHENminis®, nebo kávovar s nerezovou konvicí WMF Lumero. Pro kávové znalce poté doporučujeme pákový kávovar Espresso WMF Lumero, který se během jedné minuty postará o kterýkoli z vašich oblíbených nápojů, jako je čerstvé espresso, cappuccino, latte macchiato nebo cafe americano. (Doporučená cena: překapávač 2 749 Kč, kávovar 6 999 Kč)

Potěšte výše zmíněnými produkty kohokoli ve svém okolí, vybavte se na vánoční stolování designovými kousky a zachumlejte se do deky s vědomím, že na Vánoce již máte vše obstaráno. Značka WMF je tu pro vás.

Zdroj: WMF / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář