Soutěže

Soutěž: Vyhrajte sadu veganské dekorativní kosmetiky Max & More

Konec roku se blíží a s ním i období vánočních večírků, svátečních setkání a silvestrovských oslav – a tedy i příležitostí zaměřit se na slavnostní líčení. Oblíbený řetězec Action proto uvádí nabídku make-upu svojí privátní značky Max & More, se kterou jednoduše vytvoříte okouzlující look – případně potěšíte všechny milovníky kosmetiky, které se rozhodnete produkty podarovat. Kompletní řada Max & More má navíc veganské složení.

Soutěž: Udělejte radost sobě nebo vašim blízkým díky výhře jednoho z pěti balíčků kosmetiky Max & More! V praktickém košíku, který můžete získat, najdete výběr produktů, s nimiž (nejen) během adventu a oslav nového roku zazáříte: Solidní podklad pro perfektní líčení zajistí matující báze pod make-up a sebemenší nedokonalost zamaskuje tekutý korektor. Pronikavý pohled vykouzlíte s paletkou očních stínů Papillon obsahující 21 lesklých i matných bohatě pigmentovaných odstínů. Řasy precizně natočí řasenka Max & More s flexibilním silikonovým kartáčkem – a klasický i extravagantní look podtrhnou gelové či tekuté oční linky v černé, ale i barevné či metalické variantě. Součástí balíčku je i rtěnka Max & More Satin v odstínu Rusty Rose s decentní, přesto výraznou barvou – a s příjemným sametovým finišem.

Produkty Max & More pořídíte exkluzivně v prodejnách Action, jejich dostupnost se může lišit v závislosti na pobočce.
krásné vánoce_nový rokSoutěžní otázka: Kolik produktových kategorií najdete v sortimentu prodejen Action?

a) 6 produktových kategorií
b) 10 produktových kategorií
c) 14 produktových kategorií

Více informací o Action i aktuální nabídce více než 6 000 vysoce kvalitních produktů za nízké ceny, jež najdete na pultech řetězce, hledejte na www.action.com.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 17. 12. 2023, do předmětu uveďte MAX & MORE. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Milena K., Olšany, Lucie P., Písek, Jaroslava H., Lhota, Olga Š., Železná, Dagmar M., Praha

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář