Soutěže

Oslavte Valentýna s Francouzskou snídaní pro 2 v Petite France v Praze

Francouzské pekařství a cukrářství Petite France v Myslíkově ulici č. 22 oslaví letos únoru nejen Den sv. Valentýna, ale i tři roky od svého otevření – a jak jinak, než dalšími specialitami podle tradičních francouzských receptů. Kromě voňavých baget a croissantů, tu najdete třeba valentýnský „Dort pro dva“ – lahůdku ve tvaru srdce s bílou čokoládou a jahodovým mousse – , makronky s příchutí maracuji, ovocné tartaletky, krásně zdobené éclairs a mnoho dalších sladkých pokušení. A nechybí ani důmyslně ochucené chleby, domácí francouzské marmelády a samozřejmě vína. Všechny sladkosti a pečivo jsou tu vyrobeny čerstvě a ručně, bez chemie a konzervantů.

Soutěž: Oslavte Valentýna nebo jakýkoli jiný společný den s luxusní Francouzskou snídaní pro 2 v Petite France Boulangerie & Patisserie v Myslíkově ulici č. 22 v Praze 2 v hodnotě cca 500 Kč.

Valentýnská snídaně pro dva obsahuje: máslový nebo čokoládový croissant, máslo, francouzskou marmeládu, kávu Filicori Gran Crema Delicato dle výběru, čerstvě vymačkaný pomerančový džus a skleničku crémant rosé z Loire. Zajít na ni můžete každý den od 8 do 12 hodin, a to až do 30. 12. 2018.
soutez_LaPetiteFrance_snidane_02
Soutěžní otázka: Produkty Petite France Boulangerie & Patisserie najdete také na farmářských trzích v Praze. Naše otázka zní: Na jakém místě stánek Petite France nenajdete?

a) Jiřák, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, vždy ve středu, čtvrtek, pátek a v sobotu

b) Kubánské náměstí, Praha 10, vždy v úterý a ve čtvrtek

c) Náplavka, u Palackého náměstí, Praha 2, vždy v sobotu

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce: www.petite-france.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 8. 2. 2018, do předmětu uveďte LA PETITE FRANCE – SNÍDANĚ. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží poukaz v hodnotě cca 500 Kč na Francouzskou snídani v pekařství a cukrářství La Petite France v Myslíkově ulici.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Marťa 02/04/2018 at 15.19

    Moc děkujeme za výhru, dnes jsme si konečně zašli na výherní snídani. Obsluha ohromně příjemná, dámy se nám maximálně věnovaly, mohli jsme si vybrat jakou chceme kávu, jaký croissant, dostali jsme čerstvý džus i šampaňské, nádhera! Opravdu krásný začátek svátečního dne. Všem doporučuji si sem zajít, ať už pro sladké nebo slané, vše je čerstvé a voňavé, příjemné prostředí, milá obsluha.
    Ještě jednou děkuji a těším se na další podobnou soutěž :-)

    Odpovědět

Přidat komentář