Sport

Představujeme sportovní oblečení, se kterým budete vždy o krok napřed

Norský zakladatel sportovní značky Odlo, Odd Roar Lofterod, se celý svůj život držel hesla „vždy se ujisti, že jsi o krok napřed.“ Už když vymýšlel název své značky, tušil, že jednou dobude celosvětový trh. První sportovní oblečení, které Odd ušil, bylo pro jeho syna, který byl členem norského reprezentačního týmu v rychlobruslení. Tento oblek byl vyroben z elastických a přizpůsobivých vláken a měl tělo jeho syna udržet v teple během tréninků. Rychlobruslaři si toto oblečení rychle oblíbili a na Zimních olympijských hrách v roce 1964 měl oblečení Lofteroda celý norský reprezentační tým. Odd ukázal, že je doopravdy krok přede všemi. I přesto, že teploty dosahovaly -20°C, sportovci měli pod oblekem pouze spodní prádlo, i tak se cítili v teple. O 8 let později už tuto značku oblékalo už 22 národních týmů.
odlo_heritage_02
Nová řada Heritage je inspirována historií společnosti a snaží se v nás vyvolat vzpomínky. Řada je charakteristická decentními barvami, které připomínají, že značka Odlo má norského zakladatele a proto je vytvořená v duchu norských národních barev. Tričko Reidar pro muže a SIGRID pro ženy s dlouhým rukávem z kolekce ožívajících legend vás zaujme svým retro stylem, který byl vyroben moderními postupy. Nemusíte se tedy bát, že by vám na lyžích byla zima.

Jste-li fanouškem běžek, pak vám ve výbavě nesmí chybět čelenka Oddvar, která je nedílnou součástí i výbavy biatlonistů. Nová čelenka řady Heritage vás posune blíž sportovní atmosféře.
odlo_heritage_03
Zimní bunda Johs Cocoon je inspirovaná sportovním stylem z minulých let a určitě si ji zamilujete kvůli jejímu modernímu vzhledu, který je vhodný na sport i do města. Bunda obsahuje kachní peří, které vás udržuje v teple. Je vyrobená z velmi prodyšného materiálu a má vysoký vodní sloupec, který vám zaručí komfort sucha.

Kalhoty Pal a Anette dokonale podtrhnou váš tradiční vzhled a dopřejí vám maximální flexibilitu díky elstickému materiálu. Pohodlí a sucho vám zajistí výborná ventilace a nepropustnost vody, zajištěná dvojitou vrstvou v oblasti kolen a na zadní části.

Zdroj: Odlo / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář