Profíci radí

Profesionální vlasová poradna Paul Mitchell

profici_radi_paul_mitchell_2017
Nejsou vaše vlasy ve formě? Nejsou takové, jaké byste je chtěli mít? Jsou suché nebo naopak mastné, těžko upravitelné, rychle ztrácejí svůj objem a tvar? Potýkáte se s lupy nebo mastnou pokožkou hlavy? Možná stačí málo, lehká úprava střihu, používání určité řady produktů, nebo jen změnit návyky a Vaše vlasy budou takové, jaké si je přejete mít.

Časopis Woman&Style vám ve spolupráci s prestižní značkou Paul Mitchell už čtvrtým rokem přináší vlasovou poradnu, kam můžete zasílat své dotazy ohledně problémů s vlasy nebo vlasovou pokožkou.

Každý druhý měsíc vybíráme 3 dotazy, na které profesionálové z Paul Mitchell odpoví, a jejichž zasilatele odměníme doporučenými produkty Paul Mitchell.

Pro letošní dubnovou poradnu byly vybrány dotazy těchto čtenářek: Leona V., Praha, Eva T., Plzeň a Gabriela Š., Český Krumlov. Zaměříme se v ní na správnou péči o rychle se mastící pokožku hlavy, přitom ale suché vlasy, na kvalitní péči o vlasy melírované, a také si řekneme, jak se starat o vlasy v létě, kdy na ně působí mnoho neblahých vlivů.

Leona: Děkuji za tuto příležitost, ráda bych se s někým poradila, jakou kosmetiku používat v případě, že se mi velmi mastí pokožka hlavy (kvůli tomu musím mít vlasy každý den), ale délky jsou suché, konce až krepaté. Musím kombinovat, nebo existuje nějaký zázračný prostředek, který zvládne obojí najednou? Jednou za 3 měsíce chodím ke kadeřnici, která mi zkrátí délky a vlasy obarví, efekt pěkných vlasů ale vydrží tak dva týdny.
paul_mitchell_poradna_duben_2018_leona
Milá Leono, velmi důležité je po umytí vlasy vysušit, nebalit do turbanu a nechodit spát s mokrou hlavou. Na vaši pokožku doporučujeme šampon Tea Tree Special Shampoo z řady Tea Tree Special a ampule Lemon Sage Hair Lotion Keravis & Lemon Sage z řady Tea Tree Lemon Sage. Tato kúra na 10 týdnů (při použití jedné ampulky týdně) vytváří přirozené prostředí vlasové pokožky. A jako péči zvolte kondicionér Instant Moisture® Conditioner z řady Moisture, který dodá hydrataci do suchých délek. Základem je vždy používat šampon a kondicionér. Bohužel nelze vše vyřešit pouze jedním produktem.

Eva: Už dlouho se pídím po odpovědi na můj problém s vlasy, zatím neúspěšně. Možnost poradit se s někým z Paul Mitchella tak velmi vítám, věřím, že zde své odpovědi konečně najdu. Do svých 28 let jsem vlasy barvila – vždy nějakým blond odstínem, potom jsem přešla na melíry, a ty si nechávám dělat už 3 roky. Poslední dobou, asi tak rok, mám pocit, že se mi nejen zhoršuje kvalita vlasů, ale že melíry ani nedrží, po pár umytích už skoro není vidět, že jsem nějaké proužky měla. Může to mýt souvislost s tou zhoršenou kvalitou vlasů, nebo používám špatnou kosmetiku (pro barvené vlasy)?
paul_mitchell_poradna_duben_2018_eva
Milá Evo, melír není nic, co by se vymylo. Je to zesvětlený, případně i natónovaný vlas, nejsem si tedy úplně jistá, jak poradit. Jestli máte pocit, že vlasy nejsou v dobrém stavu, určitě sáhněte po šamponu Forever Blonde® Shampoo a kondicionéru Forever Blonde® Conditioner z řady Blonde. Ta má schopnost hezky udržet jasný odstín blond a také velmi dobře vyživit vlasy na povrchu i vevnitř. Jako tepelnou ochranu používejte sprej Heat Seal® z řady Soft Style.

Gábina: Můj dotaz do poradny Paul Mitchell: Velmi si zakládám na svých vlasech a snažím se o ně dobře pečovat. Jakmile je ale o dovolené vystavím slunci a slané vodě, je na několik týdnů, měsíců, po kráse. Můžete mi prosím poradit, jakou kosmetiku používat na letní dovolené, aby vlasy tolik netrpěly, nebo jakou péči nasadit po návratu, aby se rychleji vzpamatovaly?
paul_mitchell_poradna_duben_2018_gabina
Milá Gábino, v letních měsících nedám dopustit na řadu Ultimate Color Repair. Naprosto jednoduše dokáže vlasy podržet ve vedru, a to proto, že obsahuje UV filtry a výtažky z quinoy, které dodají vlasům potřebnou péči při takové zátěži. Vyzkoušejte šampon Ultimate Color Repair® Shampoo a kondicionér Ultimate Color Repair® Conditioner a jako tečku na závěr Ultimate Color Repair® Triple Rescue®, spray s tepelnou ochranou.

Dotazy do vlasové poradny můžete zasílat na: redakce@womanandstyle.cz.

Více o produktech Paul Mitchell najdete na: www.paulmitchell.cz.

Doporučené

1 komentář

  • Gábi 23/04/2018 at 16.24

    Děkuji Vám za rady a za kosmetiku. Vzhledem k počasí a ženské zvědavosti jsem už začala používat, a ta změna oproti mé dovadní péči o vlasy, je okamžitě znát, a to jsem si myslela, jak dobře o své vlasy pečuji :-) Hodně úspěchů!

    Odpovědět

Přidat komentář