Beauty

Skeyndor Uniqcure: sestavte si jedinečnou kúru pro domácí péči!

Španělská profesionální kosmetika SKEYNDOR uvádí na trh unikátní koncentráty vyvinuté na základě nejnovějších technologických a vědeckých výzkumů. K výrobě 8 druhů ampulí bylo použito 35 pečlivě vybraných a velmi kvalitních ingrediencí s vysokou koncentrací. Produkty jsou určeny na domácí péči i profesionální kosmetické ošetření a jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti již od 20 let věku.

Skeyndor Uniqcure představuje možnost sestavení naprosto jedinečné kúry na domácí péči na míru a lze je kombinovat s různými produktovými řadami a tak umocnit jejich účinek. Přípravky nejsou určené jako náhrada produktu, ale jako doplněk každodenní péče o pleť. Řada UNIQCURE je inspirovaná lékařsko-estetickými ošetřeními, proto jsou přípravky vhodné i pro velmi náročnou pleť. Klinicky testováno.

Jak koncentráty v ampulkách Skeyndor Uniqcure používat?
Každá sada obsahuje 7 ampulek. Obsah jedné ampulky pokryje potřebu jednoho ošetření. Koncentrát je vhodné používat 1x denně buď ráno, nebo večer jako doplněk k běžné péči.
Ampulku rozlomte, nasaďte aplikátor a její obsah aplikujte na ruce. Poté jemně naneste na obličej, krk a dekolt a lehce vmasírujte do pokožky. U liftingových přípravků je vhodné spojit aplikaci koncentrátu s obličejovou masáží. Poté naneste svůj oblíbený krém.
Skeyndor_Uniqcure_02
Skeyndor Uniqcure Renewal Peeling Concentrate (Obnovující peelingový koncentrát)
Zajišťuje obnovení, hydrataci a rozjasnění pokožky. Obnovující peelingový koncentrát byl vyvinut pro unavenou pleť, zvláčnění hrubé pokožky nebo při problémech s rozšířenými póry a stopami po akné. Obsahuje 3 typy kyselin – kyselina glykolová, která zajistí okamžité vnější obnovení, glukonolakton delta podporuje obnovení a hydratuje a fytokyselina pleť rozjasní. Při vývoji se odborníci Skeyndor inspirovali bezoplachovými lékařsko-estetickými peelingy. Roztok na bázi vody.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 613 Kč

SOS Recovering Concentrate (SOS obnovující koncentrát)
Poskytuje výrazné zklidnění a ochranu pokožky. SOS obnovující koncentrát je určen pro pokožku citlivou, atopickou nebo pro pokožku s kuperózou. Je vhodný k použití po lékařsko-estetických zákrocích jako lasery, peelingy atd. Tento koncentrát snižuje přecitlivělost pleti a zabraňuje podráždění. Hlavními složkami jsou madecassosid, který má zklidňující účinky a odstraňuje začervenání, výtažek z černého rybízu proti svědění, zklidňující a protizánětlivý bisabolol a tokeferol acetát jako ochranný antioxidant. Tekutá emulze.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 613 Kč

Intensive Hydrating Concentrate (Intenzivní hydratační koncentrát)
Pro hloubkovou hydrataci a lepší rovnováhu pleti. Intenzivní hydratační koncentrát je vhodný pro suchou nebo dehydratovanou pokožku. Je ideální na cesty nebo do nepříznivého počasí. Pleti dodává intenzivní a dlouhodobou hydrataci díky obsahu hydratačních složek přirozeně přítomných v pokožce + termální vodu. Roztok na bázi vody.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 613 Kč
Skeyndor_Uniqcure_03
Brightening Glow Concentrate (Rozjasňující koncentrát)
Rozjasňující koncentrát je pomocníkem pro unavenou pleť vystavenou stresu, s jemnými skvrnami nebo známkami stárnutí. Dodává rozjasnění a napomáhá sjednocení tónu pleti. Ampule s 10% derivátem stabilizovaného vitamínu C působí jako antioxidační šoková terapie. Naleznete v ní kombinaci 3 účinných antioxidantů – kyselina askorbová pro zpevnění, kyselina ferulová pokožku chrání a kyselina aminoetyilfosfinová odstraňuje pigmentaci. Pleť je pak přirozeně rozzářená. Hydroglykolový roztok.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 771 Kč

Dark-Spot Correcting Concentrate (Koncentrát proti tmavým skvrnám)
Účinná pomoc pro pokožku s tmavými skvrnami. Koncentrát proti tmavým skvrnám napomáhá zjemnění vzhledu skvrn a zesvětlení nažloutlých tónů pleti způsobných věkem, navíc zabraňuje hromadění lipofuscinu, který způsobuje tzv. jaterní skvrny. Ampule je určená pro korekci barvy. Hlavními složkami jsou výtažek z řepky a pšeničné otruby, který odstraňuje pigment, vitamín B3 napomáhá hydrataci a výtažek z candida saitoana zajišťuje zesvětlení starší pokožky. Hydroglykolový roztok.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 771 Kč

Instant Lifting Concentrate (Koncentrát pro okamžitý lifting)
Pro pevnější pleť bez známek únavy. Koncentrát pro okamžitý lifting výrazně zpevňuje a okamžitě omlazuje povadlou a unavenou pleť. Obnovuje kontury obličeje a při použití koncentrátu pod denní krém získáte sjednocenější a dlouhotrvající make-up. Hlavní složky napomáhající zpevnění jsou zde DMAE bitartrát, hydrolyzovaný elastin a proteinový sójový koncentrát. Liftingová ampule s okamžitým účinkem zajistí výrazné zpevnění pleti i kontur obličeje a okamžité omlazení. Roztok na bázi vody.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 928 Kč

Wrinkle Inhibiting Concentrate (Koncentrát proti vráskám)
Účinky koncentrátu ocení pleť s vráskami, zejména v okolí očí a čela, nebo mimickými vráskami. Obstará hladkou pleť bez vrásek a je vhodný i jako péče mezi botoxovými zákroky nebo jako jejich náhrada. Hlavní vyplňující a zpevňující složkou je kyselina gama a dále peptid „botulin” a peptid „zmijí jed”, které povolují napětí v mimických vráskách. Roztok na bázi vody.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 928 Kč

Redensifying Filling Concentrate (Koncentrát pro zhutnění a výplň)
Koncentrát pro zhutnění a výplň velmi dobře poslouží jemné pleti, která ztratila svou pevnost. Vyplňující ampule s 3D efektem je vhodná i na svislé vrásky na krku a kolem nosu a rtů. Obsahuje účinný stimulant buněčné tvorby, který vyplňuje a omlazuje pokožku zevnitř, aby znovu získala šťavnatost a vitalitu. Mezi hlavní složky se řadí například výtažek z pelyňku, který vyplňuje tukové tkáně nebo zpevňující vitamín A. Tekutá emulze.
Obsah: 7 ampulí x 2 ml
Cena: 928 Kč

Skeyndor Uniqcure je k dostání na www.skeyndor.cz.

Zdroj: Skeyndor / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář