Soutěže

Soutěž: POLICE SHOCK-IN-SCENT pro ni i pro něj

Impulzivní, nezaměnitelné, provokativní. Nové duo vůní od Police překračuje novodobé hranice svým výrazným barevným provedením v energických tónech. Flakon posetý ikonickými ozdobnými hroty získává kompletně novou identitu díky jasně barevnému neprůhlednému povrchu.

Elektrizující modrá pro nějmysteriózní ultra fialová pro ni: oba flakony mají zcela novou tvář souznící s aktuálními supermoderními trendy vyzdvihujícími vitalitu a vyjadřující okouzlení moderním životem v podobě barevně kontrastních doplňků.

Vůně jsou určené pro energické muže a ženy mezi 20 a 35 lety s neohroženou povahou, kteří zbožňují být ve středu dění a rádi vyjadřují své charisma a jedinečnost prostřednictvím outfitu a vůně.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě vy, kdo od nás obdrží 2 vůně plné překvapení zahalené do futuristického designu.

Vůně pro ni (kategorie: květinově orientální, gurmánská, bíle květinová, pudrová, ambrová)
Šťavnatý bergamot a hořkosladká mandle spoluutvářejí okouzlující úvod vůně. Omamná kytice bílých květů, exotické tóny ylang-ylang a krémový jasmín dávají vzniknout půvabnému květinovému srdci. Jemné pudrové tóny kosatce příjemně odlehčují zlatavou směsici hřejivé ambry a sladkého medu v základu, zatímco tajemná pačuli dodává celé kompozici něžný ženský akcent.

Hlava: bergamot, hořká mandle
Srdce: jasmín, ylang-ylang, bílé květiny
Základ: kosatec, ambra, med, pačuli

Vůně pro něj (kategorie: fougère, dřevitá, kořeněná)
Energický citron, příjemně sladce kyselý grapefruit, zemitý kardamom a povzbuzující pepř se dokonale spojují v neodolatelný citrusově kořeněný úvod probouzející smysly. Aromatické tóny levandule posilující kuráž, chladivý peprmint a svěží březové listy se v srdci mísí s dřevitými tóny cedru. Výrazné pačuli a omamné tonka boby společně s živočišným pižmem dodávají této provokativní, a přitom smyslné vůni příjemně hřejivý základ.

Hlava: citron, grapefruit, kardamom, pepř
Srdce: březové listy, levandule, peprmint, světlá dřeva, cedrové dřevo
Základ: pačuli, santalové dřevo, tonka boby, pižmo

Police Shock in Scent for Woman EdT 30 ml: 519,- Kč
Police Shock in Scent for Man EdT 30 ml: 519,- Kč
Portrait of well-dressed couple in expression of feelings
Soutěžní otázka: Pro jakou věkovou kategorii jsou vůně určeny?

a) 20 – 35 let
b) 30 – 35 let
c) 30 – 40 let

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 1. 11. 2019, do předmětu uveďte POLICE. Dva autoři správné odpovědi se můžou těšit na vůni POLICE pro ni a vůni POLICE pro něj. Nepodaří-li se vám získat vůně v soutěži, koupíte je exkluzivně v síti drogerií DM.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A. Výherci: Klára M., Liberec a Marta Z., České Budějovice.

Doporučené

Přidat komentář