Beauty

Dokonale hydratovaná a jasná pleť s Extraordinary Oil Nutri-gold

Toužíte po dokonale hydratované a jasné pleti? Pak právě pro vás je tu Extraordinary Oil Nutri-gold, lehký vyživující olejový krém, ve kterém spojili odborníci z laboratoří L´Oréal Paris prospěšné esenciální oleje s rozmarýnem. Při pravidelném používání bude už po měsíci vaše pleť krásně rozjasněná, bez pocitu pnutí a sucha.

Úkolem denního krému je naši pleť především hydratovat, vyživovat a také osvěžit, aby po celý den vypadala odpočatě, svěže a byla připravená nás dokonale reprezentovat během celého dne. Laboratoře L´Oréal Paris spojily esenciální oleje pro jejich antioxidační a regenerační schopnosti a olej z meduňky, který je známý svými vyvažujícími vlastnostmi.
loreal_extraordinary_oil_02
Pleť má přirozenou schopnost, jak se bránit proti agresivním vnějším vlivům, postupem času a s přibývajícím věkem však tato schopnost slábne a je potřeba ji aktivně podporovat. Právě nový Extraordinary Oil Nutri-gold pleť během dne nejen vyživuje, ale i rozjasňuje a chrání.

Svěží, ultra-lehký krém obohacený o mikroperličky oleje, které se jemně vstřebávají do pokožky bez toho, aby zanechávaly mastný nebo lepkavý film, pleť zároveň zahalují jedinečným pocitem komfortu. Díky jeho aromatické vůni se aplikace stává skutečným momentem potěšení, poskytujícím příjemný pocit radosti a intenzivní svěžesti.

zdroj: L´Oréal Paris / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář