Luxury, Soutěže

Gioia: Trilogie radosti se soutěží o 3 parfémy

V dnešní voňavé jarní soutěži můžete získat opravdové skvosty mezi parfémy. Prostřednictvím původního parfému a dvou nových vůní Gioia nabízí radostný zážitek s nádhernou a fascinující přírodou. Síla vody zachycená v ACQUA di Gioia se nyní pojí s radostným veselím slunce v podobě SUN di Gioia a opojnou energií vzduchu, kterou přináší AIR di Gioia. Každá nese nezaměnitelnou pečeť štěstí a vyzařuje z ní pocit světla, radosti a ryzí niterné smyslnosti.

Na počátku byla ACQUA di Gioia
ACQUA di Gioia – plná půvabu a svěžího jasu. Zázrak, který oslovuje pravou podstatu člověka a spojuje ho opět s přírodou. Tato svěží Eau de Parfum ve světle tyrkysové lahvičce vyniká silou a výdrží. Vrchní tóny precizně navržené kompozice tvoří drcená máta a ovocné plody, které rychle nabývají na intenzitě pomocí tónů šťavnaté hrušky a tropického ovoce. Pak se objevuje průsvitné květinové srdce, které se opírá o akord jasmínové vody, načež se ozývá ambrově dřevitá báze, která se pojí s akordem „hnědého cukru“ – jemného, karamelizovaného a lahodně svůdného motivu.
soutez_armani_di_gioia_02
Trojice perfumérů v sestavě Anne Flipová, Dominique Ropion a Loc Dong (IFF) chtěla vytvořit „originální návyk, návyk, který se rodí ze svěžesti“. Návyk, který z této vůně dělá víc než pomíjivé letní rozptýlení.

Nový duet omamných vůní
Dnes se k ACQUA di Gioia, původní Eau de parfum, přidávají dvě nové emoce. Dvě nové chvilky duševního naplnění, které se rodí v srdci přírody: voda AIR di Gioia a slunce SUN di Gioia. Dva živly, vzduch a slunce, spojily své síly s mocnou vodou, aby vytvořily tři kreativní principy života spojené v impozantní trilogii.

AIR di Gioia: vítr svobody
Důvody pro výběr této světle modré lahvičky jsou patrné na první pohled. Vydává takřka ozonovou energii a připomíná radost z nečekané spršky mořské vody. Ryze italská olfaktorická kompozice se opírá o spojení mandarinky s neroli a „slanou květinovou“ melodii, kterou tvoří tóny pivoňky, ylang-ylang a pomerančových květů. To vše stojí na bázi dřeva, pačuli, kašmeranu a špetky mechu. Celek působí radostně a vesele, svobodně a opojně – jako závan čerstvého vzduchu.

AIR di Gioia – dřevitý citrus
Vrchní tóny: mandarinka, neroli, růžový pepř
Střední tóny: ylang-ylang, pomerančový květ, pivoňka
Spodní tóny: pačuli, pižmo, mechový akord
soutez_armani_di_gioia_04
SUN di Gioia: květiny slunce
V této jantarové lahvičce prodchnuté světlem se ukrývá moderní květinová a sluneční lázeň. Smyslné melodie opěvující pleť rozpálenou slunečními paprsky se objevují ve vrchních tónech bergamotky a frézie, šlechetné květinovo salicylátové srdce (obsahující slunečné a zároveň slané tóny) z plumérie, ylang-ylang a arabského jasmínu. Nakonec přichází hřejivá a neskonale elegantní báze z kosatce, vanilky a benzoinu. Zářivá a smyslná vůně vyniká luxusním efektem „chic Monoï“.

SUN di Gioia – květinová florientální
Vrchní tóny: bergamotka, frézie, mořský akord
Střední tóny: arabský jasmín, ylang-ylang, plumérie
Spodní tóny: kokosové mléko, Ambrox, kosatec
soutez_armani_di_gioia_03
Hladký, nezdobený, neokázalý design lahvičky vyjadřuje jednoduchý ideál ženské krásy. Přesto jde o organický předmět mimořádné elegance. Může to být oblázek ohlazený do dokonalosti mořskými proudy? Kapka vody? Nebo dokonce list? Je to oslava přírody, hymnus krásy, každodenní zázrak…

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se jedním ze tří výherců, kteří obdrží parfém Gioia.

Soutěžní otázka: Co tvoří vrchní tóny precizně navržené kompozice vůně ACQUA di Gioia?

a) mandarinka a neroli

b) frézie a mořský akord

c) drcená máta a ovocné plody

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 4. 2016, do předmětu uveďte GIOIA. 3 z vás získají jednu z vůní Gioia.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář