Cestování

Zimní cesty do Dubaje teď nabízí zpestření zdarma

Letecká společnost Emirates představila chystanou zimní akci pro cestovatele, kteří plánují od 15. ledna do 31. března 2024 navštívit Dubaj nebo mají naplánováno mezipřistání v tomto městě (delší než 8 hodin). Tito cestující si teď mohou užít volný vstup do dubajského Muzea budoucnosti nebo zábavního parku Atlantis Aquaventure.

Speciální nabídka platí pro letenky zakoupené v období od 12. ledna do 1. února 2024 pro cesty uskutečněné mezi 15. lednem a 31. březnem 2024. Tyto výhody se vztahují na všechny letové třídy a rezervace uskutečněné na emirates.com, v call centru Emirates, v prodejním místě Emirates, prostřednictvím cestovních agentů a lze uplatnit nejpozději 96 hodin před cestou.

Muzeum budoucnosti je jednou z nejnovějších a největších dubajských novinek, která návštěvníky přenese do 50 let vzdálené budoucnosti. Kromě toho se mohou cestovatelé těšit na atrakce v Atlantis Aquaventure, největšího zábavního parku na světě.

Dubaj s Emirates
Dubaj patří mezi vyhledávané dovolenkové destinace nabízející prosluněné pláže, gastronomii, nákupní zážitky v Dubai Mall nebo nádherné výhledy z nejvyšší budovy světa Burdž Chalífa. Cestující se společností Emirates je mohou navštívit v rámci programů aerolinky.

My Emirates Pass
Díky tomuto programu mohou cestovatelé využít stovky výhodných nabídek v Dubaji a Spojených arabských emirátech. Výhody lze uplatnit až do 31. března 2024, stačí se prokázat palubní vstupenkou Emirates ve vybraných restauracích, spa a dalších zařízeních, které tyto exkluzivní nabídky a slevy nabízejí. Všechny nabídky v rámci programu My Emirates Pass naleznete na webové stránce www.emirates.com/myemiratespass.

Emirates Skywards Partners
Členové oceňovaného věrnostního programu Emirates si mohou užít ještě více výhod. S aplikací Skywards Everyday mohou získat míle Skywards za své každodenní nákupy u maloobchodníků v SAE. Míle mohou také utratit za lety a upgrady nebo za vstupenky na koncerty a sportovní akce prostřednictvím služby Skywards Exclusives. Více informací o programu Emirates Skywards naleznete na: https://www.emirates.com/english/skywards/.

Emirates létá z Prahy do Dubaje každý den.
Museum of FutureJak uplatnit nárok na vstupenky zdarma
– Všichni cestující během rezervace letenky automaticky získají jednorázový kód pro vstup zdarma, musí však během své rezervace využít promo kód EKDXB24.
– V případě rezervace prostřednictvím cestovní kanceláře, kontaktního centra Emirates nebo pokladen Emirates musí cestující zaslat e-mail na adresu Emiratesoffer@emirates.com, ve kterém uvedou referenční číslo rezervace, datum příletu do Dubaje, kontaktní telefonní číslo, e-mailovou adresu a jména cestujících. Rezervaci získají pouze ti cestující v rámci uvedené rezervace/PNR (jmenný záznam cestujícího).

Zdroj: Emirates / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář