Představujeme

Představujeme nástěnné hodiny inspirované současným uměním

Ze spolupráce výrobce hodinek PRIM, společnosti ELTON hodinářská, a uznávaného výtvarníka Dominika Mareše vzešly výjimečné nástěnné hodiny. Jde o první počin připravované kolekce nástěnných hodin, inspirovaných díly současných výtvarníků a designérů.

Dvojice skleněných nástěnných hodin s motivy obrazů Dominika Mareše, jejichž prodej byl zahájen v těchto dnech, vznikla jako speciální edice 100 kusů (50 + 50). Spolupráce výtvarníka Dominika Mareše a značky Prim započala zhruba před rokem, kdy jeden z jeho obrazů byl použit jako předloha designu nástěnných hodin. Tyto hodiny byly jednou z výher ve vánoční soutěži časopisu LUI. Na úspěch nezvykle pojatých nástěnných hodin navázala další spolupráce, kdy se následně z několika obrazů vybraly dva, a z těchto se vytvořil design hodin.
elton_hodinky_02
Světlým hodinám byl předlohou obraz „Posedlost“ / 100 x 100 cm, olej na plátně, 2017. Tmavé hodiny poté reprezentují obraz „Interstellar“ / 120 x 160″, olej na plátně, 2017.

Tyto nástěnné hodiny jsou první z nové řady „artových“ nástěnných hodin, které se budou inspirovat (nejen) výtvarnými díly současných umělců. Další „artové“ nástěnné hodiny, které ELTON hodinářská připravuje, budou uvedeny na trh na přelomu roku.

Zdroj: ELTON hodinářská / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář