Volný čas

Buďte krásná a zdravá! Navštivte s námi Veletrh Interbeauty Prague

Holešovické výstaviště ožije na začátku listopadu v rytmu krásy, péče o pleť a vlasy, relaxace i zdravého životního stylu. V termínu od 9. do 10. listopadu se zde uskuteční mezinárodní veletrh Interbeauty Prague.

Čekají na Vás prezentace předních značek v oboru, ochuzeni nebudete ani o oblíbený Make-up point, kde si můžete vyzkoušet líčení z rukou profesionálních vizážistů. Součástí doprovodného programu jsou divácky atraktivní soutěže v make-upu a nehtovém designu. Tváří podzimního veletrhu se stala modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková. A protože organizátoři veletrhu dobře vědí, že krása a zdraví jsou dvě spojité nádoby, rozhodli se propojit veletrh Interbeauty Prague s veletrhem zdravého životního stylu Biostyl- Ecoworld.

Připraveny jsou také zkrašlovací procedury za výhodné ceny. Již dlouho toužíte vyzkoušet například prodlužování řas, trvalou depilaci, omlazování pleti mnoho různými způsoby, profesionální líčení nebo zdobení nehtů a dosud jste si na to nenašla čas? Přijďte na Interbeauty Prague 2018 a nechte se hýčkat.
make_cup_awards
Veletrh svou kreativitou rozzáří i oblíbené soutěže profesionálů a to hned třetím ročníkem soutěže Top Image Look 2018 – klání tříčlenných týmů ve složení kadeřník, vizážista a nehtový designér. Na rozdíl od klasických soutěží se účastníci dozvědí téma, které mají ztvárnit, až bezprostředně před začátkem soutěže. Půjde tedy nejen o stylistické umění, ale i o rychlou invenci a pevné nervy. Porovnat své umění mohou také make-up artisté v rámci finále soutěže Makecup Awards 2018 a umělci v nehtovém designu si zasoutěží v Czech Nail Cup 2018.

Současně s veletrhem Interbeauty Prague proběhne na podzim i veletrh zdravého životního stylu Biostyl- Ecoworld. A co zajímavého zde najdete? Těšit se můžete na desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a výživy, ekologicky šetrných výrobků, vylepšení zdravotní kondice a podobně. Představeny budou rovněž nejnovější novinky ze segmentu přírodních textilií, biopotravin, účinné bylinné, přírodní i bio kosmetiky i potravinových doplňků.
make_cup_awards_1
Dvoudenní program v Holešovicích bude opravdu nabitý a rozmanitý. Pokud podnikáte v oboru, zajímáte se o novinky, rádi o sebe pečujete nebo Vám prostě jen není lhostejné, jak vypadáte, nezapomeňte si termín 9. a 10. listopadu zaškrtnout v kalendáři.

Více informací na www.interbeautyprague.cz či facebooku Interbeauty Prague – veletrh kosmetiky.

Zdroj: Interbeauty Prague / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář