Volný čas

Fotografický workshop Saint & Sinner

Mezinárodní fotografický workshop Saint & Sinner, organizovaný agenturou Photoholidays a vedený profesionálním fotografem Janem Wasserbauerem z fotoateliéru JanWphotography, proběhl v polovině října 2017 na krásném zámku Loučeň, romantické barokní památce s původními interiéry nedaleko Prahy.

Workshopu zaměřenému na portrét, boudoir, glamour a umělecký akt se zúčastnili fotografové z Austrálie, Belgie a Rakouska
janwphoto_workshop_saint_and_sinner_02
„Zámek je jako stvořený pro focení, nabízí nepřeberné množství nádherných interiérů od velké jídelny, přes hudební salonek, ložnice a pracovnu, až po dvouúrovňovou knihovnu s ochozy, všechny s možností využití buď denního světla, nebo studiových blesků, podle preferencí jednotlivých fotografů. Díky limitovanému počtu účastníků, měl každý fotograf dost času a prostoru využít všechny interiéry a pracovat jak s jednotlivými modelkami, tak se dvěma nebo třemi najednou a vyzkoušet si různé výzvy nasvícení a póz v interiéru,“ komentoval workshop Jan Wasserbauer.

„Workshop Saint & Sinner proběhl perfektně dle mých představ. Velice si vážím toho, že někteří účastníci urazili dalekou cestu, aby se workshopu mohli zúčastnit. Prostory zámku v kombinaci s perfektním nasvícením scén vytvořily úžasnou atmosféru! Velké díky patří mému kolegovi Janu Wasserbauerovi, který dělal maximum pro to, aby vše fungovalo a účastníci byli spokojeni. Dále bych chtěla poděkovat i modelkám Aleksandře a Lucy, které pro fotografy nejen neúnavně pózovaly, ale také se usmívaly, bavily nás a vycházely vstříc novým nápadům. S ohledem na pozitivní ohlasy věřím, že tento workshop v budoucnu ještě zopakujeme,“ hodnotila workshop Ivana Čermáková, majitelka agentury Photoholidays.
janwphoto_workshop_saint_and_sinner_03
„Z reakcí a nadšení zúčastněných fotografů mám pocit, že se workshop opravdu povedl. Práci na workshopech mám velmi rad, stojí to sice hodně energie, ale pomáhat jiným fotografům zrealizovat jejich nápady a sny, sdílet s nimi radost z vydařených fotografií, je úžasně naplňující.“ dodal Jan Wasserbauer.

Ateliér JanWphotography pořádá široké spektrum individuálních a skupinových workshopů a lekcí zaměřených na focení portrétů, beauty, boudior, glamour a uměleckých aktů.

Více na www.janwphoto.cz.

zdroj: Fotoateliér JanWphotography / foto: Jan Wasserbauer, JanWphotography

Doporučené

Přidat komentář