Volný čas

Horoskop 2022

Rok 2022 posune váš život zase o kus dál, přinese nové příležitosti a pozve vás k vyřešení minulosti. I když si možná přejeme mít konečně rok blaženosti, rok 2022 přinese svou vlastní formu výzev, kterým musíme čelit, stále se totiž vynořujeme z trosek toho, jak se naše životy a společnost změnily.

BERAN
Rok 2021 vám udělil několik lekcí, které jste potřebovali k tomu, abyste se připravili na začátek nové, zářivější kapitoly vašeho života. Nejvelkolepějším obdobím roku 2022 pro vás bude období od května do října. Budete mít na své straně všechno štěstí světa, tak toho využijte a začněte žít život, jaký jste vždy žít chtěli. V prvních měsících roku u vás může dojít i k profesnímu růstu, který sebou přinese vyšší příjmy a rozšíření vašeho majetku. Berani, žijte a dělejte to, co vás činí šťastnými!

BÝK
V roce 2022 projdete velkou změnou. Profesně budete stoupat víc než kdy předtím, otevřou se nové příležitosti, dojdete uznání, někteří i slávy. Nebude to však zadarmo. Ačkoli v sobě máte sílu i houževnatost, abyste dosáhli všeho, po čem toužíte, připravte se na to, že to nebude úplně snadná cesta. Letos navíc do vašeho života vstoupí opravdová spřízněná duše, která otevře dveře vašich nejhlubších nadějí, snů a tužeb. K důležitým změnám dojde i v oblasti vztahů. Máte konečně šanci najít životního partnera a začít budovat společný život. Pokud už nějakou dobu v páru žijete, nastal ten správný čas se sestěhovat, zasnoubit nebo se vzít. A naopak, pokud máte již delší dobu pocit, že váš vztah nefunguje, nastal čas se osvobodit a minulost nechat za sebou. Jen tak budete mít šanci ještě v tomto roce poznat partnera na celý život.

BLÍŽENCI
Nový rok vám přinese příležitosti k tomu, vydat se novými směry. Už dlouho toužíte po nových zkušenostech a svobodě, tvrdě jste pracovali, abyste naplnili své ambice a touhy. Tento rok vás konečně může zasypat úspěchem a uznáním, ať už ve formě povýšení, nové pracovní nabídky nebo vydání se na svobodnou dráhu podnikání. Co se týká vztahů, zejména na začátku a na konci roku budete hodně hodnotit, vážit pro a proti, přemýšlet zda zachovat či ukončit. Složitějším obdobím pro vás bude zejména listopad a prosinec, může přijít pocit vyčerpání a nespokojenosti. Poslední, co je důležité zmínit, jsou události týkající se vašeho fyzického a duševního zdraví. Najděte si během roku dostatek času na sebe, sledujte svůj životní režim, začněte s pravidelným pohybem.

RAK
Připravte se na vzrušující rok! Budete dychtiví objevovat nové obzory, jak jen to bude možné. Nedávno jste přehodnocovali své vztahy i finanční potřeby, nyní jste připraveni začít další významnou fázi svého života. Mnoho z vás najde radost v cestování nebo studiu, jiní se rozhodnou ponořit se do kreativních projektů. Obzvlášť významným obdobím pro váš profesní růst bude květen až říjen tohoto roku, čeká vás významnější pracovní pozice nebo uznání vaší dlouhodobé práce v podobě lepšího finančního ohodnocení. Další velké téma bude váš osobní život a vztahy. Začátek roku přinese bilancování vztahů a partnerství za posledních několik let, konec roku potom rozhodne o tom v čem (s kým) zůstat, co uzavřít. Otevřete svá srdce, jste připraveni!

LEV
I v tomto roce budete řešit zejména partnerské vztahy. Na jednu stranu hledáte někoho, kdo bude věrně stát po vašem boku, na druhou stranu však jistým způsobem toužíte po nezávislosti. Příležitostí navázat kvalitní vztah se vám v tomto roce naskytne mnoho, musíte si tedy rozmyslet, co opravdu chcete. Rok 2022 přináší šanci na výrazné zlepšení finanční situace, vyloučeno není ani stěhování nebo jiné zásadní změny kolem soukromého života. Koncem roku možná pocítíte potřebu naprosté změny na pracovním poli, ovládne vás pocit nedostatečného ocenění toho, co děláte.

PANNA
Hlavní prioritou pro vás v tomto roce budou láska a vztahy všeobecně. Ať už jste svobodní nebo zadaní, romantika bude hlavním tématem roku 2022. Jste-li singl, nastává právě teď nejlepší období k tomu, najít spřízněnou duši, která vás obohatí způsobem, který už jste ani nečekali. Stěhování, zásnuby, svatba – nic z toho není v tomto roce nemožné! Zadaní začnou svůj současný milostný život přehodnocovat hned počátkem roku, přijít může i pocit ztráty někoho, kdo byl ve vaší blízkosti v letech minulých. Pokud byste toto spojení chtěli obnovit, je nyní ten pravý čas. Iniciativy se však budete muset chopit vy. S koncem roku začnete také řešit svoji kariéru. Máte vyšší cíle? Jděte do toho! Možná s naprostou změnou profese teprve dojdete naplnění, pozor ale na stagnaci, ta vás může připravit o vše, jak o stávající zaměstnání, tak o šanci na nové.
zodiac_02VÁHY
Čeká vás velký rok, co se týká profesního života. Konečně najdete dlouho hledanou rovnováhu mezi profesním a soukromým životem. Máte spoustu energie na to, vydat se za novými kariérními cíli. Čeká na vás možná nové zaměstnání, určitě potom více zodpovědnosti s novými projekty. S tím souvisí i vyšší příjmy a možnost žít lépe, více podle svých představ. Vyloučeno není ani dědictví, se kterým jste (minimálně v tomto roce) nepočítali. Dalším velkým tématem v tomto roce bude váš soukromý život a vztahy. Začátek roku by vás mohl spojit s důležitými lidmi, kteří vám přivedou do života člověka, který bude naladěn na stejnou vlnu. Jste-li v trvalém svazku a vše funguje jak má, můžete společně vytvářet dlouhodobé plány. Vložte energii do věcí, po kterých toužíte, vězte, že rok 2022 vám může přinést to, co hledáte.

ŠTÍR
Hlavními body vašeho života v tomto roce budou vztahy a romantika. Právě vstupujete do jednoho z nejdůležitějších let svého života, co se lásky týká. Jste připraveni otevřít své srdce a zamilovat se hlouběji než kdy předtím. Ve stávajícím spojení pak může vzplát nový, ještě větší oheň. Dejte si však pozor na třenice, které by mohli vzniknout tím, že se budete cítit nedoceněni. Dalším důležitým aspektem, kterému je třeba věnovat pozornost, je domov a vše kolem nemovitostí. A nakonec musíme zmínit i oblast zaměstnání. Rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem dosáhnete nejlépe v období mezi květnem a říjnem. Připravte se na důležitá rozhodnutí, která změní celý váš život.

STŘELEC
Připravte se na velký rok ve svém osobním životě. Rok 2022 vám pomůže k tomu, abyste se cítili emocionálně stabilněji. Důležité chvíle vás čekají v oblasti bydlení a nemovitostí vůbec. V těchto oblastech vás čeká až dramatické zlepšení současného stavu. Od května do října se pak vaší prioritou stane láska a vášeň. Pokud lásku hledáte nebo doufáte, že znovu zažehnete jiskru lásky současné, štěstí bude stát na vaší straně. Druhá polovina roku se pak bude točit kolem partnerství a závazků s ním spojených. Poslední, co je třeba zmínit, jsou osudové okamžiky týkající se vašeho duševního a fyzického zdraví. Pokud již nějaký čas hledáte specialistu v oblasti zdraví, trenéra nebo terapeuta, měli byste ho najít velmi brzy, z kraje tohoto roku. Další, co by mohlo v tomto roce velmi ovlivnit váš budoucí život je rozhodnutí, že změníte své zaměstnání z důvodu nalezení větší rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Pokud se tak rozhodnete, je tu velká šance na úspěch a nastolení rytmu, který vám přinese více radosti ze života.

KOZOROH
Osobní vztahy – rodina, přátelé a láska – pro vás budou v roce 2022 nanejvýš důležité. Na začátku roku se budete cítit obzvláště nostalgicky, budete přemýšlet o minulosti a pravděpodobně se znovu setkáte s lidmi z dřívějška, abyste obnovili spojení nebo něco uzavřeli a šli jednou provždy dál. V létě roku 2022 by u vás mohlo dojít ke stěhování nebo renovace nemovitosti spojené s dědictvím. Nejintenzivnější proměny roku se však pravděpodobně odehrají kolem lásky a přátelství. Svobodní kozorohové se velmi pravděpodobně setkají se svou spřízněnou duší a zamilují se, zatímco jiní si možná konečně uvědomí, že jiskra v jejich současném vztahu již nevzplane a je čas jít dál. Jste-li ve fungujícím páru, můžete právě letos vnést do vztahu novou vášeň, okořenit ho nějakým velmi zásadním rozhodnutím. Kozorohové, kteří již delší čas usilují o těhotenství, mohou právě letos dojít naplnění svého snu. V profesním životě vám dá zabrat zejména druhá polovina roku, dejte pozor, aby neutrpělo vaše zdraví. Snažte se najít rovnováhu mezi prací a osobním životem.

VODNÁŘ
Znát svou hodnotu pro vás bude klíčové téma v roce 2022. V poslední době jste se soustředili na to, abyste převzali více odpovědnosti a byli více stabilní ve všem, co děláte. To vám pomohlo zjistit více o své síle a vytrvalosti. Nyní těchto vědomostí využijte zejména v profesním životě. V příštím roce byste mohli být zasypáni větším bohatstvím a hojností, ať už ve formě zvýšení platu, nové práce, lukrativního klienta nebo nějakého bonusu. Buďte praktičtí a realističtí a dojdete prosperity. K posunu dojde letos i v osobních vztazích. Čekají vás osudové situace kolem rodiny, ať už v podobě stěhování nebo nutnosti vyřízení nějaké rodinné záležitosti. V závěru roku se budete chtít soustředit na lásku. V listopadu a prosinci si však dejte pozor na zbytečné rozmíšky, které by mohly ohrozit vše, na čem jste doposud pracovali.

RYBY
Přišel jeden z nejdůležitějších roků vašeho života. Vstupujete do období znovuzrození a nových začátků, kdy vás zasypou příležitosti a štěstí. Toto není rok, kdy dosáhnete ve všech směrech velkého úspěchu, ale rok, kdy učiníte nezbytné kroky k vybudování života, který opravdu chcete, po kterém toužíte. Chcete opravdovou lásku, průlom v kariéře nebo třeba založit rodinu? Nyní je čas pro to, udělat co je třeba! Více příležitostí ke zlepšení příjmů ze zaměstnání vám přinese až léto tohoto roku. Nebraňte se vzdělávání, ani možnostem cestování za novými zkušenostmi. V druhé polovině roku se potom soustřeďte na domov a rodinu. V těchto oblastech života vás čeká velký pokrok, pozor však na problémy, které by se mohly vyskytnout v listopadu a prosinci. Věřte především sami sobě a tento rok pro vás bude kouzelný!

text: redakce / foto: archiv redakce

Doporučené

Přidat komentář