Vztahy

Horoskop – březen 2015

Březen bude ve znamení různých mimořádných událostí, s tendencemi k agresivitě, náchylností k nehodám. Dávejte si tedy především pozor na tyto aspekty. Zejména v první polovině měsíce by ale mohlo v mnoha oblastech docházet k vyřešení dlouhotrvajících problémů či sporů.

Kozoroh
Nad zaměstnáním a kariérou budou v tomto měsíci dominovat domácí záležitosti. Musíte najít rovnováhu mezi sebevědomím a komunikačními dovednostmi, k dosažení vašich cílů vám totiž nikdo nepomůže, prosadit se budete muset sami. Podnikatelé by se měli soustředit zejména na podporu prodeje svého produktu a zároveň pracovat na dosažení svých cílů. Pokud jde o lásku – v životě nezadaných se nic moc zvláštního dít nebude, ti, co žijí dlouhodobě v nešťastném vztahu, by měli začít přemýšlet o rozchodu. Není také vhodný čas na plánování rodiny. Máte-li pocit, že jste obklopeni negativní energií, věřte, že by k jejímu odstranění mohl postačit úklid bytu nebo domu a jeho okolí. Zbavte se všeho nepotřebného, vyčistíte tím vzduch ve svém okolí. Váš zdravotní stav by neměl vykazovat žádné výrazné výkyvy, jste-li ve stresu, pomoci vám mohou přírodní přípravky k tomu určené.

Vodnář
V centru vaší pozornosti budou převážně domácí a duchovní záležitosti. Je nejlepší období pro nalezení vlastního způsobu k dosažení svých cílů. Zjistíte, že není třeba spoléhat na druhé nebo podlehnout současné situaci. Vaše tvrdá práce začne přinášet dobré výsledky. Není vyloučeno, že dojde k výrazné, až drastické změně ve vašem profesním životě. Nelekejte se však, tyto změny by měly výrazně zlepšit vaše kariérní vyhlídky. Váš finanční instinkt je v tuto dobu velmi dobrý, úspěch budou slavit zejména profese v oblasti marketingu. Peníze můžete očekávat i z některých neočekávaných zdrojů. Budete mít tendenci utrácet za svůj vzhled, zejména za oblečení a doplňky. Váš zdravotní stav by se měl zlepšit a to jak ten fyzický, tak i psychický, můžete však trpět bolestmi zad, způsobenými špatným držením těla.

Beran
V měsíci březnu bude kladen důraz zejména na kariéru a osobní úspěch, silná bude hlavně tendence se prosadit. Důležité, i když v menší míře, budou také domácí záležitosti a psychologické otázky. Nezadaným přeje třetí týden měsíce, v tomto období by se mohl zrodit nový vztah. Budete-li dodržovat správné návyky, vaše zdraví bude v pořádku.

Býk
Nastal čas být agresivním (co se práce týká) a jít vpřed za svými cíli. Přemýšlíte-li o jiné práci, je nejlepší čas pro čin. Podnikatelé se budou muset vypořádat s finančními problémy svých pracovních partnerů. Ve vašem stávajícím vztahu může dojít ke konfliktům, silnější svazky to přežijí, slabší by to mohlo ohrozit. Pro nezadané nebo ve vztahu nešťastné je vhodná doba pro seznámení. Ve srovnání s předchozími měsíci vás čeká výrazné zlepšení zdravotního stavu, budete fit s dostatkem energie.

Blíženci
Tento měsíc pro vás bude ve znamení kariéry a financí. Buďte připraveni přijmout změny, které by mohly nastat a to včetně možného přesunu do zahraničí. O rodinu a milostný život nemusíte mít strach, zde je vše v normálu. Důležitá rozhodnutí, jako je uzavření manželství nebo naopak ukončení vztahu, nechte na pozdější dobu, mnohé se ještě může stát a vaše rozhodnutí významně ovlivnit. Pokuste se uvolnit a šetřit s energií – jen tak budete schopni čelit výzvám vašeho života.

Rak
Ve srovnání s rodinnými záležitostmi bude kladen větší důraz na práci a kariéru. Na vašem pracovišti by mohlo dojít k velkým změnám, můžete být dokonce povýšeni. Vaše nápady dojdou konečně ocenění a vašim nadřízeným přinesou finanční prospěch. Můžete být také vysláni na zahraniční cestu. Všechna zásadní rozhodnutí týkající se rodiny nechte na později, nyní není vhodná doba k zásadním krokům. Nezadaní mohou v tomto měsíci najít novou lásku v práci, nebo mezi svými obchodními partnery.
horoskop_brezen_2015_02
Lev
V centru vaší pozornosti budou v tomto měsíci zejména práce, podnikání a osobní úspěchy. Rodina a láska budou tak trochu odsunuty na vedlejší kolej. Ve vašem životě by mohlo dojít k velkému skoku, budete však potřebovat radu a pomoc svých přátel a přizpůsobit se momentální situaci. S kolegy a nadřízenými se snažte udržet harmonické vztahy. Březen by měl být skvělý měsíc, co se financí týká. Nezadaní budou mít mnoho příležitostí k seznámení.

Panna
K dosažení svých cílů budete, chtě nechtě, potřebovat pomoc svých přátel a známých. Musíte být flexibilní a chopit se šance, která se vám nabízí. Uvažujete-li o nějaké významnější investici, proveďte nejprve důkladnou kontrolu, zabráníte tak případným nežádoucím ztrátám. Vyhněte se také velkým výdajům, šetřete peníze na časy budoucí. Jste-li zadaní, měsíc březen pro vás bude ve znamení vynikající kompatibility s vaším partnerem. Manželé mohou začít plánovat rodinu, je ideální čas na otěhotnění. Vaši velkou pozornost ale bude vyžadovat vaše zdraví, na které má neblahý vliv stres vašeho pracovního prostředí. Také trávení není v nejlepší formě – vyvarujte se přílišnému holdování alkoholu a nočním párty, mohlo by to mít neblahý vliv nejen na vaše zdraví, ale i na další aspekty vašeho života.
horoskop_brezen_2015_04
Váhy
Nastal čas zaměřit se na rodinné záležitosti. V třetím týdnu měsíce bude třeba větší přizpůsobivosti v pracovních záležitostech. Váš osobní úspěch bude záviset na lidech ve vašem okolí. Březen nabízí mnoho nových možností Vahám podnikatelům, ve vzduchu jsou nová partnerství, která mohou rozšířit váš vliv. Čeká vás spousta oslav a párty. Můžete také očekávat finance z dosud neznámých zdrojů. Nezadaní mohou najít lásku ve svém nejbližším okolí. Je také vhodná doba na otěhotnění, žijete-li ve spokojeném partnerském vztahu. S pravidelným cvičením a správnou stravou bude v dokonalé kondici i vaše zdraví, dbejte však na dostatek odpočinku.

Štír
V tomto měsíci se zaměřte zejména na vyřešení rodinných problémů. Zlepšení vztahů ve vaší domácnosti pomůže i vaší kariéře a cílům, které jste si vytyčili. K dosažení těchto cílů bude také potřeba flexibilita a dobrá komunikace s okolím. Není vhodná doba na tvrdohlavost. Finanční vyhlídky zatím nejsou příliš povzbudivé, buďte tedy velmi obezřetní, co se výdajů týká. Nezadaní mohou najít nového partnera v místě, kam se chodí bavit. Vztahy mezi zadanými budou vykazovat turbulence se spoustou vzestupů a pádů, ve svém jednání se snažte být diplomatičtí.

Střelec
Dejte si pozor zejména na svou osobní agresi. K dosažení svých cílů budete potřebovat podporu jiných lidí, musí z vás tedy vyřazovat klid a jistota. Nad vašimi ambicemi a kariérními cíli však budou v tomto období dominovat domácí problémy a emocionální faktory. Podaří-li se vám doma udržet harmonické prostředí, bude možné rychleji dosáhnout i vašich profesních cílů. V tomto období budete výrazněji přitahovat opačné pohlaví, to by samozřejmě mohlo vyvolat problémy ve stávajícím vztahu. Nepodléhejte chvilkovému vzplanutí, věnujte se spíš rozvoji stávajícího vztahu a harmonie v rodině. Pro vznik nových projektů, pokud o něčem takovém uvažujete, jsou nejvhodnější první a poslední týden měsíce. Zbytek měsíce využijte k dokončení stávajících projektů. Věnujte také pozornost svému zdravotnímu stavu, dopřejte si více odpočinku, zkusit můžete i meditaci.
horoskop_brezen_2015_03
Ryby
K dosažení svých cílů budete muset přidat na pracovní agresivitě. Tento přístup by vám měl pomoci překonat všechny překážky. Pro lepší vyhlídky můžete i změnit práci. Finanční situace bude i tak stabilní. Brzdit by vás mohly nevyřešené domácí záležitosti a rodina vůbec. Budete mít silné nutkání zbavit se závazků. Může vás dokonce potkat i změna bydliště nebo koupě nového bytu či domu. Nezadaní budou mít hodně příležitostí k seznámení a navázání romantického vztahu. Žijete-li v partnerství nebo manželství je dobrý měsíc pro plánování rodiny. Stoupá vaše fyzická kondice. Pokud však zjistíte, že vám některé záležitosti způsobují úzkost, vyzkoušejte některý z přírodních preparátů proti stresu a úzkosti.

text: redakce / foto: dreamstime, bigstock

Doporučené

Přidat komentář