Vztahy

Horoskop – únor 2015

Únor všeobecně nebude špatným měsícem křížem krážem zvěrokruhem. Klidná bude oblast citů a emocí, pozornost bychom měli věnovat zejména svému zdraví a imunitnímu systému. Páry, které plánují rodinu mají velkou šanci uspět právě v tomto měsíci. Ve vzduchu se vznáší láska…

Kozoroh
Dominantním aspektem tohoto měsíce je štěstí. Je nejlepší čas pro to, rozhodnout se, čeho chcete v životě dosáhnout. Doba je příznivá také pro investice do vašich starších podniků, mohou z nich být ještě dobré výnosy. Vyhněte se však zbytečným nákladům, zejména na oslavy a párty. Plánujete-li rodinu, počkejte s tím do příštího měsíce.

Beran
V průběhu tohoto měsíce se zaměřte zejména na kariéru, uplatněte svou svobodnou vůli, je dobrý čas na to, stát se nezávislými. Rodinné problémy zanechte v pozadí pozornosti, vrátit se k nim můžete později. Dominantními aspekty budou peníze a romantika. Toto období je příznivé pro dosažení vašich životních cílů. Budete mít dostatek peněz na marnotratnost, stejně jako na investice do budoucna. Nezaměstnaní Berani mají velkou šanci najít práci nebo začít podnikat. Celý měsíc byste měli být ve vynikající fyzické kondici.
horoskop_unor_2015_03
Býk
V tomto měsíci bude nejdůležitějším bodem vašeho života kariéra. Rodina a milostný život se ocitnou na druhé koleji. Bude se vám dařit. Pokud uvažujete o posunu ve své kariéře, je ideální čas. Finanční vyhlídky jsou vynikající, budete mít podporu jak svých nadřízených, tak rodiny, můžete se směle pustit i do větších investic. Vyhněte se stresu, mohl by mít neblahý vliv na vaše zdraví, držte se pravidelné rutiny, nesnažte se stihnout víc, než je ve vašich silách.

Blíženci
Kariéra a osobní úspěch bude v tomto období dominovat nad rodinou a domácími starostmi. Nebraňte se spolupráci s okolím, jejich pomoc budete potřebovat. Vyhněte se konfliktům a buďte flexibilní, bude dobré přizpůsobit se prostředí i momentální situaci. Vynikající měsíc budete mít, pracujete-li v tvůrčí oblasti, budete mít spoustu příležitostí ke studiu i cestování. Dokážete-li se rychle rozhodnout, co v životě chcete, je tento měsíc tím pravým k tomu, abyste těchto cílů dosáhli. Láska a vztahy můžou procházet turbulencemi, ve stávajícím partnerství budete čelit různým výzvám. Dejte si pozor na své zdraví, stanovte si priority, věci, které nejsou životně důležité, nechte na druhou polovinu roku. Naučte se více relaxovat a vyhýbat se stresovým faktorům.

Rak
V tomto období bude třeba, abyste se soustředili na své okolí. Budete se muset přizpůsobit lidem i svému okolí, není čas na nezávislost. Pro lepší kariérní vyhlídky budete muset vynaložit hodně úsilí, budete za něj však také po zásluze odměněni. Pokud právě hledáte práci nebo plánujete začít podnikat, je dobrý čas. S finanční stránkou si nedělejte starosti, měli byste mít dostatek prostředků ke splácení úvěrů, peníze by mohly přijít i z nečekaných zdrojů. Únor je dobrý měsíc pro ženy Raky, které se snaží otěhotnět. Je také vhodná doba pro upevňování rodinných vztahů, zejména s dětmi a rodiči. Budete-li se držet běžné stravy a zavedeného způsobu pohybu, mělo by být vaše zdraví na dobré úrovni.

Lev
Prostřednictvím spolupráce a flexibility můžete v tomto měsíci dosáhnout cílů, ke kterým již delší dobu směřujete. Snažte se najít rovnováhu mezi kariérou a láskou, vaše profese začíná převažovat. Máte velkou šanci navázat nový partnerský vztah. Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, je velká pravděpodobnost, že vás zastihnou dobré zprávy ohledně těhotenství nebo narození dítěte v rodině. Pokud hledáte práci, poslední týden v únoru byste měli mít v této oblasti štěstí.
horoskop_unor_2015_02
Panna
S využitím vašeho společenského kouzla byste mohli dosáhnout jednoho ze svých životních cílů. Vyhněte se však všem druhům konfliktů s ostatními lidmi. Na pracovišti vás čeká hektické tempo a také velké změny. Může se jednat o změny ve vašich pracovních povinnostech, nebo také o změnu zaměstnání s lepšími vyhlídkami. Ve finanční oblasti byste neměli mít žádné problémy, rodina bude podporovat vaše finanční cíle, zbytek zajistí vaše schopnosti. Únor pro vás chystá také spoustu zábavy a společenských aktivit spojených s láskou.

Váhy
V průběhu února se soustřeďte na zlepšení své emocionální síly, to vám následně pomůže ve všech oblastech vašeho života. Velké příjmy v tomto měsíci budou doprovázeny také velkými výdaji a to zejména na rodinné příslušníky. Ve vzduchu je také láska, vaše partnerství může přerůst v manželství, únor je dobrým měsícem na otěhotnění, plánujete-li rodinu. Je to také vhodný čas na rekonstrukci či vymalování bytu. Vaše zdraví by mělo být v pořádku s dostatkem energie a vitality. V průběhu měsíce února budou dominovat rodina a domácí záležitosti nad kariérou a profesními zájmy.

Štír
Všechny vaše úspěchy v profesní oblasti budou v tomto měsíci záviset na spolupráci s kolegy. Co se týká financí, měl by to být dobrý měsíc, vyvarujte se však riskantních investic. Únor přeje také lásce, budete mít mnoho příležitostí k romantickým chvílím, láska objevená v kancelářském prostředí bude spíš pouhým flirtem. Velkou turbulencí by naopak mohly projít vaše vztahy s rodinnými příslušníky, stále se měnící situaci ve vaší rodině se tedy raději přizpůsobte, nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí. Dopřejte si více spánku a sportovních aktivit, je to důležité pro zachování vašeho duševního zdraví.

Střelec
V měsíci únoru se zaměřte zejména na váš emoční kvocient. Máte mnoho energie na cestu za svými cíly, vyhněte se však konfliktům s ostatními lidmi. V tomto období byste mohli položit základní kámen nové práce či podnikání. Pro úspěch v oboru, pro který jste se rozhodli, však bude potřeba všechno vaše úsilí a tvrdá práce. Vaše finanční vyhlídky by se však měly výrazně zlepšit. Spolehněte se na svou intuici, nemějte zbytečné obavy. Ve svém profesním životě nebo na nějaké společenské akci vás také čeká překvapení v podobě nové lásky. V průběhu druhé části měsíce si dávejte pozor na své zdraví, dopřejte si více klidu a třeba nějakou tu meditaci.

Vodnář
V tomto období bude vládnout vaše soběstačnost. Svých cílů můžete dosáhnout i bez pomoci druhých, neodmítejte však podporu vašich blízkých. Vyhněte se konfliktům s kolegy, pracovní prostředí bude mírně napjaté. Nad kariérou a pracovními záležitostmi bude však dominovat rodina. Co se týká financí, měl by pro vás měsíc únor být silným měsícem, problémy v této oblasti lze očekávat ve vztahu k přátelům. Měsícem únor vás bude také provázet silná fyzická aktivita a vášeň, novou lásku můžete nalézt na svém pracovišti. Jste-li zadaní, nezapomeňte hýčkat svého partnera, darujte mu něco, po čem dlouho touží. Je také nejvyšší čas udělat si pořádek ve věcech, zbavit se všech nepotřebných a nepoužívaných věcí, udělat si z domova krásné a čisté prostředí.

Ryby
Plánujete-li jakékoli změny, je pravý čas rozhodnout se. Soustřeďte se na svou kariéru. Rodinu a milostný život můžete nechat na krátký čas v pozadí. V pracovním prostředí vás totiž čekají výrazné změny, budou však přínosem pro váš osobní růst. Jak v zaměstnání, tak i v podnikání se nejspíš nevyhnete konfliktům. Jako na houpačce bude také vaše zdraví, měli byste mít více pohybu a dbát na udržení ideální hmotnosti.

text: redakce / foto: dreamstime, bigstock

Doporučené

Přidat komentář