Představujeme

Láska je ve vzduchu a s ní přichází i nová valentýnská kolekce Lush!

Už to taky cítíte? Láska je ve vzduchu a s ní přichází i nová valentýnská kolekce Lush! Najdete v ní spoustu produktů do vany, sprchy i tuhý masážní olej pro ty nejromantičtější večery ve dvou. Nechybí samozřejmě ani zamilované dárky… Valentýnská kolekce je dostupná online i ve všech kamenných obchodech od 3.ledna 2020.

Z nabídky vybíráme:

Love Locket – koupelová bomba
Nechte svou lásku rozkvést ve spektakulární jahodově voňavé koupeli. Tahle bomba ukrývá malinká srdíčka a to vaše rozbuší povzbuzující pomerančovou silicí a sladkou konejšivou tonkou.

Peachy – mýdlo na tělo i ruce
Broskve, grapefruity a davanová silice vám osladí život a dostanou vás do nálady.

Aubergine – mýdlo na tělo i ruce
Jste-li fanoušky jiskřivých povznášejících vůní, tohle mýdlo je přesně pro vás. Překypuje ovocnými silicemi z bergamotu, litsea cubeba a sladkou tonkou.

Unicorn Horn – koupelová pěna
Jednorožci jsou nejspíš skuteční, ale i kdyby nebyli (nebojte, spíš fakt jsou), tak by vám to nevadilo! Protože je tu tahle třpytivá pěna s relaxační levandulovou silicí a s neroli, co projasní vaši náladu. Neroli zvyšuje v mozku hladinu serotoninu, díky kterému se cítíme spokojení a veselí, takže se můžete v blažené koupeli oddávat dumání nad existencí nadpřirozených bytostí a budování vzdušných zámků a pohádkových šťastných krajin plných voňavých bublinek. Při výrobě této pěny nebyla zraněna žádná nadpřirozená (ani jiná) bytost. Existují!

Love Boat – koupelová bomba
Ať už se vydáváte do neprozkoumaných vod nového vztahu, nebo jste stále v té stejné řece, proč se neplavit na voňavé citrusové loďce Love Boat? Na palubu! Náklad silic ze sicilských citronů a sladkých pomerančů už je připraven! Nechte koupelovou bombu vplout do vaší napuštěné vany a vykouzlit povznášející lázeň, která vás vezme na nezapomenutelnou jízdu.
Návrh bez názvu
Zamilované dárky

Joy Ride
Odjeďte na tomhle krásném bicyklu do světa sladkých rozmazlujících sprch a koupelí, provoněného granátovými jablky, vanilkou a jasmínem. Trio krásných růžových produktů zanechá vaši pokožku hebkou a opečovanou, ať už si je užijete o samotě nebo v tandemu.

Obdarovaná osůbka si tento balíček zamiluje, jestliže má ráda:
– sladké vůně pro každou náladu
– skvělý mix zvláčňujících dobrot do koupele i sprchy
– pořádnou jízdu plnou radosti

Obal tohoto dárku je vyrobený z recyklovaného a recyklovatelného kartonu. Až z něj vyndáte produkty, klidně ho naplňte novými dobrotami a pošlete dál.

Peachy
Je lepší způsob, jak někomu říct, že je k nakousnutí, než tímto dárečkem? Nechte je trochu se červenat, až rozbalí dvojici rozverných koupelových produktů pro šťavnaté koupání a rozmazlování. Čeká je vír barev a krásných vůní řízného grapefruitu, ovocné davanové silice a dřevité silice z aksamitníku.

Obdarovaná osůbka si tento balíček zamiluje, jestliže má ráda:
– sladké šťavnaté broskve a ovocné vůně
– cítit se trochu rozpustile a užívat si požitkářské koupele
– používat emotikony

Obal tohoto dárku je vyrobený z recyklovaného a recyklovatelného kartonu a papíru. Produkty v balíčku chrání obláčky eco flo, které jsou vyrobené z bramborového škrobu a jsou zcela biologicky rozložitelné.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář