Produktové tipy

Láska má mnoho podob

Ať už Valentýna slavíte, nebo ne, je skvělé potěšit své blízké nebo sebe. Tím lépe, pokud se jedná o praktický, udržitelný a zdraví prospěšný dárek, který zároveň potěší krásným designem. Společnost Waterdrop představila neodolatelnou valentýnskou skleněnou láhev, do které se každý zamiluje na první pohled.

Výjimečná barevná kombinace fialové, šedé a růžové nechává vyniknout siluetu nové limitované edice lahve z borosilikátového matného skla. Skvělým doplňkem novinky je také sada 4 krabiček Microdrinků spolu s příchutí LOVE, která se díky kombinaci granátového jablka, goji a schizandry postará o nezapomenutelnou chuť vody. Společnost Waterdrop® nezapomněla ani na pány. Ve výhodné sadě najdete také oblíbenou láhev z černého matného skla, která se stane věrným partnerem kdekoli a kdykoli.

Valentýnský set
Pro tebe nebo tvého partnera: vychutnejte si 4 oblíbené Microdrink příchutě – SKY, YOUTH, LOVE a FLAIR, a vyberte si mezi Limitovanou Edicí Valentýnské Lahve 2023 nebo klasiku v podobě LOVE Edition Lahve. Doplňujte pitný režim kdekoliv, kdykoliv. Na zdraví a na lásku!
Cena: 1119 Kč

Valentýnský lahev skleněná
Láska k pohledání: tato krásná a kvalitní Valentýnská Skleněná Lahev vás okouzlí svým designem, ale i svou harmonickou škálou barev. Doma, nebo na rande – bude vaším věrným parťákem.
K dostání nyní – striktně limitovaná!
Cena: 779 Kč

Valentýnské novinky najdete na www.waterdrop.cz.
valentines

Doporučené

Přidat komentář