Filmové novinky

Magic Box uvádí filmové novinky – srpen 2017

Ani v srpnu nezapomínáme na filmové fanoušky a přinášíme Novinky společnosti Magic Box, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Na své si přijdou milovníci fantasy žánru, stejně jako thrillerů či komedií.

Volání netvora: Příběh života (fantasy, drama, rodinný)
Příběhy jsou divoké bytosti. Třináctiletému Conorovi se do snů vkrádají noční můry. A jakpak by taky ne – jeho maminka je vážně nemocná, táta žije kdesi za mořem v Americe, babička ho pořád jen peskuje a spolužáci šikanují. Vypadá to, že je na všechno sám. Tedy, skoro sám. V noci, vždycky chvíli po půlnoci, ho totiž navštěvuje netvor – obrovitánský chodící a mluvící starý strom, který roste na kopci za domem. Postupně Conorovi vypráví tři starobylé příběhy a učí jej, že věci často nejsou takové, jakými se zdají být.

Ve filmu hrají: Lewis MacDougall, Sigourney Weaver, Felicity Jones, Toby Kebbell, Ben Moor, Lily-Rose Aslandogdu, Geraldine Chaplin, Liam Neeson

V prodeji od: 16. 8. 2017

Zlato (dobrodružný, drama, thriller)
Podle skutečného příběhu těžebního skandálu Bre-X Mineral Corporation na počátku 90. let. Výpravný příběh muže na cestě za svým americkým snem. Kelly Wells (Matthew McConaughey) je prospektor, profesionální hledač nerostů, který touží narazit na zlatou žílu. Když se dá dohromady se stejně dychtivým geologem (Edgar Ramírez) a vyrazí do neprozkoumané džungle v Indonésii, začne to pravé dobrodružství. Ale pokud je těžké zlato nalézt, ještě obtížnější je si ho udržet a s úspěchem si proklestit cestu skrze neúprosnou Wall Street.

Ve filmu hrají: Matthew McConaughey, Édgar Ramírez, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll, Toby Kebbell, Rachael Taylor, Bruce Greenwood a další.

V prodeji od: 2. 8. 2017

Loupež ve velkém stylu (kriminální, komedie)
Morgan Freeman, Michael Caine a Alan Arkin se dávají dohromady jako celoživotní kamarádi Wille, Joe a Al, kteří se rozhodnou poprvé v životě už jako důchodci užít si život naplno. Najednou se ale ukáže, že jejich penzijní fond zeje prázdnotou. V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze.

Ve filmu hrají: Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin, Joey King, Matt Dillon, Christopher Lloyd, Peter Serafinowicz, Ann-Margret a další.

V prodeji od: 9. 8. 2017
magicbox_novinky_dvd_srpen_2017_02
Ghost in the Shell (sci-fi)
Vizuálně podmanivý snímek se odehrává v budoucnosti, v níž je lidstvo závislé na moderních technologiích víc než kdy dřív. Major (Scarlett Johansson) věří, že byla zachráněna ze spárů smrti, aby se stala první svého druhu: lidskou myslí uvnitř robotického těla, sestaveného k boji proti kyberzločinu. V průběhu vyšetřování nebezpečného zločince ale objeví něco šokujícího. Major neví, komu věřit, ovšem nic ji nezastaví v honbě za pravdou a následnou pomstou. Nechte se unést filmem „napěchovaným nervy drásajícím napětím“*, který filmoví kritici nazývají „budoucí filmovou klasikou“.**
*DEADLINE, Pete Hammond **NERDIST, Dan Casey

Ve filmu hrají: Scarlett Johansson, Pilou Asbaek, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han, Danusia Samal, Lasarus Ratuere a další.

V prodeji od: 2. 8. 2017

Vesmír mezi námi (sci-fi, dobrodružný, romantický)
V tomto meziplanetárním dobrodružství se raketoplán vydává na svou první misi – kolonizovat Mars. Hned po startu však jedna astronautka zjistí, že je těhotná. Krátce po přistání zemře při komplikovaném porodu prvního člověka narozeného na rudé planetě. A tajemství, kdo je otcem dítěte, si bere s sebou na věčnost. Takto začíná mimořádný život Gardnera Elliota, zvídavého a vysoce inteligentního chlapce, který za své velmi nekonvenční šestnáctileté dětství potká dohromady jen čtrnáct lidí. Gardner se při online pátrání po svém otci a domovské planetě, kterou nikdy nepoznal, spřátelí s Tulsou, života znalou dívkou z Colorada. A nakonec přichází i šance podívat se na matičku Zemi…

Ve filmu hrají: Asa Butterfield, Britt Robertson, Gary Oldman, Carla Gugino, B.D. Wong, Janet Montgomery, Lora Martinez-Cunningham, Adande ‚Swoozie‘ Thorne a další.

V prodeji od: 2. 8. 2017

text: redakce, Magic Box / foto: bigstock, Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář