Filmové novinky

Magic Box uvádí filmové novinky – září 2017

Září – měsíc sebou přinášející podzim, dlouhé studené večery, propršené víkendy… Pro takové dny vám přinášíme inspiraci v podobě filmových novinek, kterými si můžete podzimní čas vylepšit.

Masaryk (drama)
Prožil život bohéma, miloval ženy, hudbu, velká gesta. Velkou část života procestoval, ale nikdy nezapomněl na zemi, z níž pocházel, na republiku, kterou založil jeho otec Tomáš Garrigue. Dramatický příběh, věnovaný osudům velvyslance a pozdějšího československého ministra zahraničí, Jana Masaryka, se vrací do doby těsně před druhou světovou válkou. Ve třicátých letech vrcholí Masarykova diplomatická kariéra, kterou tráví převážně ve Velké Británii, kde se snaží dostat světové mocnosti na stranu Československa.

 

Hrají: Karel Roden, Hanns Zischler, Oldřich Kaiser, Arly Jover, Jiří Vyorálek, Emília Vášáryová, Eva Herzigová, Martin Hofmann, Zuzana Kronerová, Jiří Ornest a další.

V prodeji od 13. 9. 2017

Ztracené město Z (životopisný, dobrodružný, drama)
Hledal mýtus… to, co objevil, se stalo legendárním… V roce 1906 se britský badatel Percy Fawcett (Charlie Hunnam) poprvé vydává do Amazonie. Při expedici zmapuje spolu se svým asistentem Henrym Costinem (Robert Pattinson) dosud neznámé území v Bolívii. Výprava čelí kanibalům, nemocem, nekonečným dešťům a nedostatku potravin, ale Fawcett se nevzdává. Hluboko v srdci pralesa nachází důkazy o existenci neznámé, velmi vyspělé civilizace. Jeho velkolepá pouť se mění ve stále horečnatější, desítky let dlouhou posedlost po nalezení bájného města Z.

Hrají: Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland, Angus Macfadyen, Ian McDiarmid, Clive Francis, Aleksandar Jovanovic a další.

V prodeji od 6. 9. 2017

Miluji tě modře (komedie, romantický)
Romantická komedie Jaroslava Papouška a Miloslava Šmídmajera s hudbou Markéty Irglové. Příběh nesmělého malíře, který má den blbec, dokud nepotká ve výloze obchodu krásnou aranžérku. Okouzlí ho nejen ona, ale i její výtvarné nápady, a tak se snaží ji všemožně zaujmout. Jenže ona má přítele artistu, který to zatraceně dobře umí s noži…

 

Hrají: Václav Jílek, Denisa Nesvačilová, Taťjana Medvecká, Vladimír Kratina, Marek Vašut, Hana Vagnerová, Rostislav Novák ml., Tereza Bebarová, Miroslav Táborský a další.

V prodeji od 13. 9. 2017

Poslední tvář (drama)
Válka je dala dohromady, láska je rozděluje… Milostný příběh doktora Miguela (Javier Bardem) a ředitelky organizace humanitární pomoci Wren (Charlize Theron) vypukne uprostřed hrůzami války sužované Libérie. Dvojice musí najít způsob, jak si udržet svůj vztah v mimořádně těžkých podmínkách, v nichž se oba snaží pomáhat, ale zároveň mají naprosto rozdílný názor na to, jak konflikt vyřešit.

Hrají: Charlize Theron, Javier Bardem, Adele Exarchopoulos, Jean Reno, Jared Harris, Sibongile Mlambo, Zubin Cooper. Režie se ujal: Sean Penn.

V prodeji od 13. 9. 2017
magicbox_novinky_dvd_zari_2017_02
Odysea (drama)
Skutečný příběh rodiny podmořských dobrodruhů. Rok 1946. Kapitán Jacques Cousteau si díky vynálezu akvalungu může pořídit vysněnou vilu u Středozemního moře. Své syny Philippa a Jeana-Michela zasvěcuje do tajů potápění a zázračného světa ticha. Zdánlivě idylické soužití naruší Jacquesova touha po dobrodružství a dobývání nesmírného prostoru pod vodní hladinou, pro kterou je ochoten obětovat takřka vše – i vztah s citlivým Philippem. Roky poté spojuje oba muže láska k oceánům: otec je však touží dobývat, zatímco syn chránit.

Hrají: Lambert Wilson, Pierre Niney, Audrey Tautou

V prodeji od 13. 9. 2017

text: redakce, Magic Box / foto: bigstock, Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář