Představujeme

Cesta za snem 2016 s Elton hodinářskou a speciální edicí hodinek Prim

Společnost Elton hodinářská připravila ve spolupráci s neziskovou organizací Cesta za snem speciální edici sportovních hodinek. Hodinky budou primárně určené pro nejúspěšnější účastníky sportovně-benefičních projektů Metrostav handy cyklo maraton a ČEZ handy kvadriatlon nebo dobročinné dražby. Omezený počet kusů však bude uvolněn i do prodeje.

Nezisková organizace Cesta za snem pořádá unikátní sportovní projekty, kde společně soutěží, sportují a aktivně tráví čas zdraví a handicapovaní. Jak vlastně spolupráce vznikla? Pojetí výroby, kdy jsou hodinky v podstatě od A až do Z vyrobené „českýma rukama“, zaujalo i organizátory největšího cyklistického maratonu ve Střední Evropě „Cesta za snem“ a rozhodli se výrobce hodinek Prim oslovit. Vedení společnosti Elton hodinářská sympatie opětovalo a vznikla dohoda o partnerství, jejímž výsledkem je speciální limitovaná dvojkolekce sportovních hodinek určená lidem, kteří žijí opravdu naplno. Model nazvaný Prim Cyklo odkazuje na 2222 km dlouhý cyklistický maraton, kde spolu týmy tvoří zdraví a handicapovaní cyklisté. Prim Kvadriatlon se váže k letošní sérii Handy Kvadriatlonů smíšených dvojic: muž a žena, junior a senior, zdravý a handicapovaný. Obě kolekce budou vyrobeny pouze ve stokusové číslované sérii.
prim_cesta_za_snem_02
Ambasadory jednotlivých nových kolekcí se staly známé uznávané sportovní osobnosti. Tváří Prim Cyklo je světově známý jezdec na vysokém kole Josef Zimovčák, který na velocipedu absolvoval i slavnou Tour de France a v současné době se výrazně angažuje v benefičních projektech na pomoc nemocným dětem. Tváří Prim Kvadriatlon se stal Stanislav Bartůšek (ČT Sport), dvojnásobný pokořitel nejtěžšího triatlonu světa Havajský Ironman a jeden z mála Čechů, kteří přeplavali Lamanšský průliv.

Odolné sportovní hodinky v moderním designu mají matové pískované pouzdro z nerezové oceli, upravené technologií DLC, díky které je povrch velmi odolný vůči poškrábání, korozi, působení vysokých teplot i kyselin. DLC povrch se na rozdíl například od laku nemůže otřít nebo loupat, ochranná vrstva je přímo spojena s materiálem pouzdra. Hodinky tak lze nosit v i náročných podmínkách, při sportu a fyzické práci. Tomu odpovídá i použitý velmi kvalitní textilní NATO strap. Korunka pak zaujme svým netradičním tvarem, který díky výrazným drážkám připomíná blok válce motoru. Číselník s výraznou grafikou z dílny grafické designérky Martiny Bubákové, odkazující na části projektů organizace Cesta za snem, je krytý safírovým sklem.

zdroj: Elton hodinářská / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář