Vztahy

Horoskop – listopad 2015

Intenzivní milostné aféry, impulzivní rozhodování, nedostatečná koncentrace, náchylnost k nehodám a konflikty na pracovišti, ale také nové lásky a možnost lepších výdělků – takový bude listopad.

Beran
Lidé narození v Beranu mají velkou šanci projít tímto obdobím s hlavou vztyčenou. Máte dost energie na zvládnutí problémů, které by mohly nastat zejména v oblasti práce a financí. Nejste-li podnikatel, připravte se na dusnou atmosféru na pracovišti. Pozor dejte na své dlouhodobé zdraví, zaměřte se zejména na hygienu a svůj životní styl.

Býk
Listopad bude opět ve znamení lásky a smyslnosti, váš partner bude středobodem vašeho vesmíru. Kromě soustředění se na oblast lásky byste se ale také měli začít věnovat práci, nastat mohou totiž situace, které budou vyžadovat okamžité řešení. Na obzoru se rýsují nová možná partnerství a s nimi také nové výnosné smlouvy. Ostražití buďte v oblasti zdraví – dejte pozor na zranění, rizikem můžou být také různá infekční a zánětlivá onemocnění.
horoskop_listopad_2015_04
Blíženci
Čeká vás velmi intenzivní měsíc co se lásky a vztahů vůbec týká. Romantika a vášně všeho druhu budou dominovat nad vašimi pocity. Rušné období nastává ale také v práci. Přichází příležitosti, na které už nějakou dobu čekáte a jenž vám dovolí ukázat váš talent a organizační schopnosti. Věnujte pozornost svému tělu a jeho „údržbě“, je na čase zajít si na preventivní prohlídku k lékaři a k zubaři.

Rak
Nastal čas, kdy byste se měli zamyslet nad fungováním vašeho vztahu. Nejen radosti, ale také povinnosti a dobrá komunikace patří ke společnému soužití. Soustředit byste se měli na pracovní oblast, máte sklony k nepozornosti, často jste zmatení, těžko se rozhodujete. Nedáte-li se rychle dohromady, budete muset následně vyvinout zvlášť velké úsilí k tomu, abyste dali věci do pořádku. Příliš neutrácejte, v posledním týdnu měsíce by vám mohly chybět peníze na některé neočekávané výdaje.

Lev
Zapřemýšlejte o událostech posledních měsíců a učiňte si závěry. Druhý listopadový týden pro vás může být další životní etapou. Měli byste mít jasný plán jak ve své profesi dosáhnout zisků, které budou přímo úměrné vašemu snažení. Nebraňte se setkání s novými lidmi, poslechněte si jejich nápady, věnujte pozornost jejich názorům, získávejte informace. Pozor dejte na své zdraví, věnujte pozornost zejména stavu své imunity, svým duševním stavům a rozpoložením.
horoskop_listopad_2015_02
Panna
Začátek měsíce listopadu bude ve znamení lásky, čeká vás zásadní krok směrem k novému vztahu nebo k výraznému zlepšení toho stávajícího. Milostný život vám začne ukazovat svou praktickou tvář, oproti té dosavadní romantické. Společně se můžete pustit do nějakého projektu a zlepšit tak své příjmy nebo se více věnovat péči o domov a rodinu. Velmi dynamický měsíc to bude i v oblasti financí. Máte hodně energie a zájem o nové příležitosti, to sebou přinese také větší příjmy.

Váhy
První třetina měsíce listopadu nepřinese nic zásadního, pro vaše očekávání může být i zklamáním. Jste zmateni, v důležitých situacích se nedokážete rozhodnout, provází vás také smůla. Nevěšte ale hlavu, celý zbytek listopadu bude naopak plný překvapení a významných událostí, velmi aktivní bude i váš milostný život. Chcete-li zlepšit svou finanční situaci, nastal ten pravý čas – můžete si půjčit, stejně jako výhodně investovat, vyloučeno není ani dědictví. Pozor dejte na své zdraví, buďte opatrní, ať nedojde ke zbytečnému úrazu či poranění.

Štír
Začátek listopadu se bude točit zejména kolem lásky, partnerství, manželství a celkově kolem plánů do budoucna. Chystáte-li se již nějaký čas k důležitému rozhodnutí v této oblasti, máte právě teď štěstí na své straně. Na vzestupu je také vaše kariéra. Jste plni pracovní energie, otevřeni změnám, k dosažení svých cílů dokážete zmobilizovat i ostatní. Pozor na nehody – dívejte se kolem sebe, buďte opatrní.

Střelec
V prvních dvou týdnech listopadu můžete podléhat nespokojenosti a zklamání, a to v mnoha směrech. Může jít o vztah osobní, stejně jako o pracovní. Jste unaveni, těžko se soustředíte. Vše se obrátí v následujících dvou týdnech – ty budou lákat k vášnivým milostným aférám, bezstarostnosti, velkým plánům a zábavě. Celkově se budete cítit mnohem lépe. S podporou lidí ve vaší blízkosti, díky tvrdé práci a trochy štěstí se může dát do pohybu i vaše kariéra – dostaví se úspěch i peníze.

Kozoroh
Listopad bude přát vašemu milostnému i profesnímu životu. Láska by dokonce mohla ovlivnit některá pracovní rozhodnutí a přispět tak k vašemu úspěchu. Pro dosažení velkých věcí máte i nezbytnou odvahu, sílu a nezávislost, v cestě vám tedy nestojí nic, dosáhnout můžete čehokoli. Těšíte se z podpory a ochrany blízkého okolí, pomoci k úspěchu vám může nějaká významná osobnost. Překvapivě dobře zvládáte i stres. Vaše finance však ještě nejsou příliš stabilní, vyhněte se tedy neuváženému utrácení, buďte v tomto směru opatrní a zdrženliví. Pozor na zranění, vyhýbejte se nebezpečným situacím, buďte velmi opatrní.
horoskop_listopad_2015_03
Vodnář
Listopadové dny budou ve znamení lásky a kariéry. Propojení vašeho vztahu s vaší kariérou se jeví jako velmi slibné a jako přínos pro vaše finance. Na obzoru je nějaká významná společenská událost, které se budete účastnit se svým partnerem, nebo váš partner může dosáhnout nějakého významného úspěchu. Lidé vás vnímají jako kompetentního a zodpovědného, jako inteligentního člověka, jehož názory si zaslouží pozornost. Postavení planet slibuje úspěch i štěstí, vůli otevřít se a vyvíjet. V první polovině měsíce nemusíte být v dobré náladě nebo v plné fyzické kondici, zlepšení nastane v následujících týdnech.

Ryby
Právě nastal skvělý čas na lásku, společné aktivity a akce. Váš vztah se může začít ubírat novým směrem. Listopad je také vynikajícím časem pro studium či výzkum, v centru vaší pozornosti budou pracovní vztahy, studium v zahraničí či získávání odborných znalostí. Pro úspěch je však třeba nastavit si jasné cíle, zaměřit na ně svou pozornost a nespěchat ani neriskovat, vše má svůj čas. Opatrně zacházejte se svou energií, nemáte jí nadbytek. Nenakládejte na sebe více, než můžete zvládnout, obklopte se pozitivně smýšlejícími lidmi, můžete být náchylní k neklidu a ničím nepodloženým úzkostem.

text: redakce / foto: bigstock

Doporučené

Přidat komentář