Představujeme

Vykliďte si koupelnové skříňky, ať máte místo na jarní novinky Lush

Hledáte záminku pro jarní úklid vaší koupelnové skříňky? Zaskočte do Lush obchůdku nebo e-shopu a objevte novou řadu voňavých jarních produktů. Vybírat můžete z nepřeberného množství koupelových bomb, pěn a mýdel, rozšířit obzory si můžete s některou z mycích modelín…

Tweet koupelová pěna
Toto roztomilé kuřátko s čokoládovýma očima překypuje bublinami a sladkou vůní mandarinkové absolue pro povznášející lázeň plnou jarní radosti.

Bunch of Carrots koupelová pěna
Zamávejte mrkvičkou! Podržte jednu z tria mrkviček pod tekoucí vodou a vyčarujte spoustu osvěžující tropicky voňavé pěny.
lush_velikonoce_03
Somewhere Over the Rainbow koupelová bomba
Všude dobře, ve vaně nejlíp! Sledujte v úžasu barevnou duhu, až sicilské mandarinky a povzbuzující neroli vyšumí v krásnou voňavou lázeň.

Humpty Dumpty koupelová bomba
Šup s tímhle fešákem do vany! Jakmile se tento veselý sympaťák s motýlkem dotkne vody, jeho karamelově sladká osobnost s jasnými tóny silic z bergamotu a brazilského pomeranče bude odhalena.

Chcete sobě nebo někomu blízkému udělat radost veselým voňavým dárkem? Už jsou pro Vás připraveny.

Bouncy Bunny
Udělejte si výlet až za duhu, čekají tam veselí zajíčkové a povznášející koupelnové zážitky oplývající ovocem, mrkvičkou a spoustou silice z sicilských citronů. Bouncy Bunny obsahuje: Spring Bunny koupelová bomba; Somewhere Over the Rainbow mýdlo; Spring Bunny sprchové želé; Brightside koupelová pěna.
lush_velikonoce_02
Carrot
Už jste kdy slyšeli o mrkvi, co ve tmě září? Ne? Tak se u nás zastavte pro balíček plný těch nejveselejších a nejzářivějších voňavých barevných dobrot do koupele. Carrot obsahuje: Bunch of Carrots znovupoužitelná koupelová pěna; Fluffy Egg koupelová bomba; The Experimenter koupelová bomba; Spring Bunny koupelová bomba.

Good Egg
Pan Vajíčko už se valí a nese vám spoustu veselých koupelí překypujících citrusy, barvami a třpytem. Good Egg obsahuje: Humpty Dumpty koupelová bomba; Fluffy Egg koupelová bomba; Dragons Egg koupelová bomba; Golden Egg krémová koupelová bomba; Brightside koupelová pěna; Comforter koupelová pěna.

Tyto a mnohé další jarní a velikonoční produkty můžete už nyní zakoupit v obchůdku Lush v pražském Palladiu nebo na e-shopu www.lush.cz.

zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář