Volný čas

21. kosmetický veletrh World of Beauty & Spa už v březnu

Nenechte si ani letos na jaře ujít nejnovější trendy, které opět představí World of Beauty & Spa, jehož 21. ročník se uskuteční 11. a 12. března opět ve veletržním areálu PVA Expo Praha – Letňany.

A na co se můžete těšit tentokrát? Několik set vystavených prestižních značek na stáncích vystavovatelů bude doplněno bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, bio-přípravky té nejvyšší kvality získávané z naší přírody i exotických krajů, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele.
world_of_beauty_and_spa_jaro_2016_04
Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s relaxací a oživením celého těla. Veletrh tedy nabízí nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat také program věnovaný anti-aging péči.
world_of_beauty_and_spa_jaro_2016_03
Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na alternativní péči o své zdraví. Partnery pro odbornou spolupráci jsou největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, DexterAcademy, sdružení pro kosmetiku „PROKOS“ a řada dalších specialistů.
world_of_beauty_and_spa_jaro_2016_02
Vizážisté Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková opět představí nejnovější trendy v líčení a chybět nebude ani kadeřnická show Honzy Hlaváčka, Martina Loužeckého, Romany Topinkové, Honzy Špilara a dalších úspěšných kadeřníků. Nedílnou součástí programu budou opět prestižní soutěže, jako je „Creative Image Team“, kde se utkají týmy složené z vizážisty, kadeřníka a modelky, nebo soutěž „Fotomakeup“, mistrovství ČR v nailartu, v prodlužování řas a mnoho dalších zajímavostí.

Další informace, fotogalerii, videa a zajímavé soutěže pro návštěvníky najdete na našem webu: www.worldofbeauty.cz, nebo facebooku: www.facebook.com/kosmetickyveletrh

zdroj: World of Beauty & Spa / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář