Představujeme

Zářivější a světlejší pleť

Ideál ženské krásy nebude nikdy pouze jeden. Stejně tak je těžké určit, jaký typ ženské pokožky je ten nej. Kolik žen, tolik názorů. Například v Asii a arabských krajinách touží ženy po světlé pleti. Pamatujete na Sněhurku a její krásnou porcelánovou tvář, která doháněla zlou královnu k šílenství? V pohádkách je i nemožné možné. My však žijeme svůj každodenní život přinášející stres a různé tělesné výkyvy. Sluneční záření, životní styl a civilizační choroby se odrážejí na naší pokožce i v podobě pigmentových skvrn. Pokud se nad nimi snažíte vyhrát, pomůže vám v tomto boji značka Dermacol, která připravila novou produktovou řadu – Whitening.

Kožní pigment, nazývaný melanin, je nejdůležitějším faktorem určujícím barvu kůže. Hlavními příčinami poruch pigmentace kůže projevujícími se jeho nadprodukcí (hyperpigmentace) jsou: sluneční záření (UV záření urychluje a znásobuje produkci melaninu a dochází k ztmavnutí pokožky a vzniku hnědých skvrn), genetické a hormonální změny (např. v těhotenství, během menopauzy), choroby kůže a vnitřních orgánů.

Ve spolupráci s dermatology a předními celosvětovými producenty kvalitních surovin připravuje značka Dermacol ve své laboratoři nejkvalitnější kosmetické výrobky. Po několika letech výzkumu vyvinuli jedinečné a inovační složení bělících přípravků, které jsou vysoce účinné a zároveň se starají o pleť.

Jde o tři produkty, které vám pomůžou korigovat pigmentové skvrny:

dermacol_whitening_02Dermacol Whitening Face Cream
Denní a noční krém obsahuje aktivní látky potlačující syntézu melaninu, pohlcující paprsky UV-B záření a zabraňující nadměrné pigmentaci. Urychlují bělení pokožky a pomáhají redukovat pigmentové skvrny. Krém chrání kožní buňky před volnými radikály, a zároveň hydratuje a regeneruje.

Dermacol Whitening Gommage Wash Gel
Čistící gel s mikroperličkami je určený na každodenní čištění všech druhů pleti. Dokonale odstraňuje všechny nečistoty a odumřelé kožní buňky a zesiluje bělící účinek pleťového krému Dermacol Whitening. Mikroperličky nedráždí pokožku a nepoškozují její ochrannou vrstvu.

Dermacol Whitening Hand Cream
Krém na ruce s bělícími účinky pomáhá redukovat existující pigmentové skvrny a regeneruje pokožku na rukách, která je vystavená slunečnímu záření. Poskytuje celodenní ochranu před volnými radikály.

Produkty nové řady obsahují důležité účinné látky zabezpečující tu nejlepší péči o pokožku tváře a rukou. Beta-arbutin zpomaluje syntézu melaninu. Dipalmitát kyseliny kojové koriguje už existující pigmentové skvrny. Důležitý vitamín B3 podporuje zesvětlení kůže, hydratuje a zpomaluje proces stárnutí. Extrakt z granátového jablka má antioxidační účinky a chrání před volnými radikály. Blahodárný olivový a makadamiový olej zanechává pokožku vláčnou a jemnou.

Všechny uvedené produkty zakoupíte exkluzivně pouze ve Studiu Dermacol v Praze (Na Příkopě 12), prostřednictvím e-shopu na www.dermacol.cz nebo na nezávislém trhu.

text: Dermacol / foto: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář