Beauty

Almara Soap představuje: Prášková maska Bright Face

Třetí přírůstek do rodiny pleťových masek od Almara Soap, maska na obličej s názvem Bright Face. Tentokrát v decentní, šedé barvě, s nádherně jemnou vůní, určená pro všechny typy pleti. Prášková maska s peelingovým efektem, díky které se pleť každé ženy v mžiku zbaví všeho, co už nepotřebuje. Bright Face, to je maska, která vás odmaskuje.

Pleťová maska Bright Face obsahuje marocký jíl obohacený o extrakty ze šesti bylin, zelený jíl a prášek z pemzy.

Marocký a zelený jíl pleť účinně vyčistí, použité bylinky – rozmarýn, levandule, myrta, hřebíček, kopřiva a růže damašská, jsou známé svými zklidňujícími, vyživujícími, antibakteriálními a antioxidačními účinky a dodávají masce nádhernou vůni. Pemza velice důkladně odstraňuje z pokožky šupinky odumřelé kůže a po použití tak bude pleť jemná, svěží a rozzářená.

Bright Face je zabalena do ekologického skleněného obalu s kovovým víčkem, který můžete po jeho spotřebování opět využít. Čistá tak po použití zůstane nejen vaše pleť, ale i svědomí.
AlmaraSoap-produkt-maska-bright_CZPleťová maska s marockým jílem s názvem Bright Face je k dispozici na e-shopu Almara Soap od 9. 6. 2020 už napořád. Svou přítomností tak obohatí stále se rozrůstající řadu přírodní kosmetiky. Ulovit svůj kousek si budete moct také v desítkách kamenných obchodů, jejichž mapka je rovněž k dispozici na webu Almara Soap.

Doporučené

Přidat komentář