Produktové tipy

Almara Soap představuje Sladký a šťavnatý Watermelon Kiss

Tohle šťavnaté letní pokušení od Almara Soap vypadá skoro jako by někdo právě rozkrojil zralý meloun! A nejenže tak vypadá, dokonce tak i voní…

Při pohledu na limitované letní mýdlo Watermelon Kiss se každému hned vybaví kousnutí do červeného vodního melounu! A stejně, jako je kousnutí do vodního melounu po dlouhých minutách strávených na sluníčku opojné a osvěžující, tak přesně taková bude i každá sprcha, při které vám bude společníkem právě Watermelon Kiss.

Watermelon Kiss obsahuje vyváženou směs pečlivě namíchaných pečujících rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou.
O jeho jedinečné barvy se postaral oxid zinečnatý a minerální barviva. Místo typických melounových peciček v sobě obsahuje zrníčka máku, která poslouží pokožce jako úžasně jemný peeling.
Watermelon Kiss, to je zaručená letní nálada bez ohledu na počasí!
Watermelon kissDesignové tuhé mýdlo Watermelon Kiss je k dispozici na e-shopu Almara Soap po omezenou dobu, konkrétně od 26. 6. 2020 do vyprodání zásob (zhruba konec srpna/polovina září). Ulovit svůj kousek si budete moct také v řadě kamenných obchodů, jejichž mapka je rovněž k dispozici na webu Almara Soap.

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář